A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Rotana, Fujairah

01.02.2009 22:58:17 | anglican
Dobry den
V polovine unora planujeme dovolenou v hotelu Rotana v emiratu Fujairah. Ma nekdo zkusenosti s vyse uvedenym hotelem? Mame dve male deti a tak spise ucekavame dobre sluzby nez koupani v mori a desitky bazenu :)))
Jak je to zde se stravou?. Dle info z podobnych diskuzi ve svete si lide hotel chvali...

Dekuji vsem za informaci
Petr
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
H&J 02.02.2012 14:39
Re:  

Počítejte, než se vymotáte z letiště z Dubaie i v noci cca 1 hodinu, a pak už pofrčíte 120 km/hod - max. rychlost, mají v autech omezovače, ale s turisty předepsanou rychlost nedodržují. Za 2 hodiny byste tam měli být.

• Anonym (1)
H&J 02.02.2012 14:34
Re: Ropa  

to já měla to štěstí ve Fujairah již dvakrát, že se ropa u břehů opravdu vyskytla, pár uhynulých ryb vyplavilo moře na pláž a byl zákaz koupání, ale pokaždé vždy rychle vyčistili, druhý den se mohlo do vody normálně a po ropě stopy žádné. Ale jinak Ománský záliv je čistý, je tam i bohatý mořský život, když jsem byla v hotelu Royal Beach ve Fujairah, plavali tam s námi želvy, ale prý se vyskytují jen u pláže tohoto hotelu, bohužel tento hotel CK již nenabízí. Rotana mi přijde jako nejhorší a nejlevnější varianta ve Fujairah.

kimona 16.01.2012 12:21
Re:  

transfer z letiště je přibližně 1,5 hodiny-hodně záleží na provozu v Dubaji,který je velice zahlcený.Animační program pro děti jsem nezaregistrovala,jelikož už malé děti nemám,ale zcela jistě je to uvedeno v nabídce CK.Pokud máte ještě nějaké dotazy ohledně hotelu,tak vám je ráda zodpovím :-)

Neregistrovaný uživatel
14.01.2012 17:23 212.96.185.***

Dobrý den, prosím jak dlouho ve sktutečnosti trvá transfer z letiště na hotel? A probíhají zde animační programy pro děti?děkuji předem

• Anonym (1)
Alena
06.09.2011 20:34 89.102.77.***

Děkuji za rychlou odpověď. Moc se mi tento hotel zamlouvá, ale trochu jsem se lekla recenzí s ropou. Chceme odletět koncem měsíce a rozhodujem se mezi Rotanou a Hiltonem Ras Khaimah Resort Spa. Tak jsem chtěla jen vědět více.

Neregistrovaný uživatel
06.09.2011 15:42 85.93.118.***

Neboj se, moře je na koupání čisté. Nepředstavuj si žádné olejové skvrny na hladině. Ropa na plážích v okolí Fujairah skutečně je, ale jsou to jakoby pevné černé částice v písku. Takže se ti nalepí třeba na chodidla při brouzdání vodou a podobně.
Samozřejmě pokud se válíš u břehu ve vlnách, můžeš si zamazat i plavky. Odstranit lze snadno např. naolejovaným ubrouskem. Zkrátka něco jako roztavený asfalt. Ale neboj se, moře je opravdu krásné, za nějakou šmou hu to stojí. :-)

Alena
06.09.2011 14:22 212.47.15.***

Dobrý den, slyšela jsem, že se na pláži u hotelu Rotany Fujairah vyskytují ropné skvrny v moři. Chtěla jsem se zeptat, jak moc ohrožují koupání, zda neničí plavky atd. A kde se to vůbec bere. Děkuji

kimona 02.05.2011 17:19
Re: Re: Rotana Fujairah  

Alkohol shop je asi deset km od hotelu směrem na Dibu.Stačí taxikáři říct alkohol shop a oni vás tam za hubičku odvezou.Jinak v okolí rotany jsou pouze tři hotely a malý krámek,kde je možné koupit vodu a taky pneumatiky.hotel je hezký,pláž velká a klidná,i když je plný hotel,tak v okolí bazénu a pláže máte pocit,že je jste na hotelu sám.Jídlo dobré a personál ochotný.jinak jsme byli v březnu v hotelu Hilton resort a spa v RAK.Všem doporučuji-pláž krásná,čistá denně uklízená,hotel úžasný,jídlo se za dva týdny pobytu ani jedenkrát neopakovalo a personál milý a vstřícný.ráda bych se tam vrátila.Hada jsem naštěstí nepotkala,ani tam o tom nikdo nevěděl. :-)

• Anonym (1)
petrzal 02.05.2011 12:19
Re: Rotana Fujairah  

Je tam někde alkohol shop?

• Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

aknej
20.02.2011 16:50 217.117.217.***
RE: Rotana  

Neví někdo, jak je to tady zařízeno při stravování all inclusiv?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu