A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Lou Lou a Beach Resort

04.02.2009 08:34:25 | Reník
Dobrý den,
chci se zeptat,zda jste někdo nebyli na dovči v hotelu Lou Lou a Beach Resort v Sharjah ??Uvažujem o něm,ale byla bych moc ráda,kdyby mi někdo napsal recenzi o tomto hotelu.Chystáme se tam i s malými dětmi,tak zjištuji info..Díky moc Renáta ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Reník
16.02.2009 17:36 89.185.227.***
RE: RE: Hotel Lou Lou a Beach Resort  

Ahojki,
tak nakonec letíme s CK Exim tours a do hotelu Bin majid beach resort :o).tak snad to bude o.k. Letíme s 2 malýmy dětma.
A stím vízem neporadím,nevím..
Renáta

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Ivettt111 14.02.2009 14:14
RE: Hotel Lou Lou a Beach Resort  

Ahojky já se také chystám v březnu do SAE-do Sharjah,ale rozhoduji se jaký hotel-zatím vyhrává Grand a hledám také recenzi k tomuto hotelu-moc děkuji.Nemáš nějaké zkušenosti jak se vyřizuje vízum pro cizince s dlouhodobým pobytem v ČR?jinak se moc těším-ještě se tě zeptám od jaké CK tam pojedete? moc ti děkuji.papa ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Reník
04.02.2009 08:34 89.185.227.***
Hotel Lou Lou a Beach Resort  

Dobrý den,
chci se zeptat,zda jste někdo nebyli na dovči v hotelu Lou Lou a Beach Resort v Sharjah ??Uvažujem o něm,ale byla bych moc ráda,kdyby mi někdo napsal recenzi o tomto hotelu.Chystáme se tam i s malými dětmi,tak zjištuji info..Díky moc Renáta ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu