A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Kempinski Ajman

14.01.2010 08:50:33 | Jana22
Jana22
Poznáte hotel Kempinski v Ajmane? Privítala by som osobné skúsenosti a postrehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
vlaška 21.03.2011 12:53
RE: RE: kempinski  

:-D byl někdo v tomto hotelu nedávno chtěla bych se zeptat na nápje v hotelu a jestli je tam někde poblíž obchod dík Miklovičová :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
vlaška 21.03.2011 12:21
RE: RE: kempinski  

:-D prosila bych o informaci k tomuto hotelu je zde k dostání pití a kolik stojí a nebo je poblíž obchod s nápoji dík :-D

• Anonym (1)
vlaška 08.03.2011 19:48
RE: kempinski  

:-D PROSILA BYCH JESTLI NEVÍTE KDE JE U TOHOTU OBCHOD S NÁPOJI A TOVĚTŠINOU JE BEZ NÁPOJI A NEBO V HOTELU SI KOUPIT ,TO SI MYSLÍM ,ŽE JE DRAHÉ DÍK MIKLOVIČOVÁ :-D

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Ladinec.s
05.03.2010 22:59 85.71.25.***
kempinski  

dobrý dne hotel jsem navštívil v loni před vánoci a nemám vůči němu žádné výhrady je to 5* hotel dle mého ůsodku na vysoké urovni. bazén i pláž je denně dle potřeby i několikrát čištěny, na patře je prakticky neustále přítopmen nějaký pracovník uklidu který vám splní co vám na očích uvidí. byl jsem velmi spokojen možná i proot že to byl můj první hotel na této ůrovni:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana22 14.01.2010 07:50
Hotel Kempinski Ajman  

Poznáte hotel Kempinski v Ajmane? Privítala by som osobné skúsenosti a postrehy.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu