A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Hotel AL HAMRA VILLAGE

22.02.2008 21:34:54 | Simouna
Simouna
Chtěla bych se zeptat zda byl někdo z vás v tomto hotelu a pokud ano - zda jsou tady večer nějaké animační programy? Taky na výlet do města Dubai. V katalogu cestovky je uvedeno, že tam jezdí z tohoto hotelu zdarma autobus - je to pravda? Děkuju za všechny příspěvky k tomuto hotelu. Chtěli by jsme tam jet v dubnu. Pokud se to podaří - ráda přidám recenzi na tento hotel a nějaké nové poznatky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
dejf.d 27.05.2013 11:37
Re: Hotel AL HAMRA VILLAGE  

Daruba: naprosty souhlas s Tebou. ;-) Ano já se ptal pouze a jen na to co jsi zde popsala. Nevim, kde pan Levup vydedukoval, ze mam limit 15 000,-/os a vic si nemuzu dovolit, takove urážky si muze nechat pro nekoho jineho. Ze na dovolenych nepouzivam sluzby delegatu to nakonec vis sama, psal jsem ti ruzne poznatky z mych cest po svete, kdyz jsi me požádala o muj názor k cestě do Karibiku.
samozrejmne Ti dekuji za Tvé rady a názory. ;-)

daurba 27.05.2013 10:12

Dovolím si vložit se do této diskuze, i když jsem to původně neměla v plánu. Vzhledem k tomu, že z dejf.d vedu paralerní soukr. korespondenci, můžu na 100procent říci, že mu nejde o cenu, ale o návštěvu resortu a myslím, že je dost dobře obeznámen jak s lokalitou, tak s možnostmi přepravy, tak s počasím a s ostatními faktory pobytu. Nejen ode mě, ale má i načteno a v Dubaji již také byl, takže není nováčkem, který se nechá roztrhat delegáty. A právě proto se ptá. Cena jídla a nákupů by mě na jeho místě zajímala také, protože teprve po zjištění cen a možností v okolí bych se já také rozhodla, zda si koupím polopenzi nebo all. nebo nic. Protože to tak také dělám. Zaplacené jídlo mi totiž mnohdy svazuje ruce a nemůžu se od hotelu hnout. Někdy je naopak stravování v hotelu výhodnější, i když se občas nevyužije ... ne finančně, ale z pohledu komfortu využití dovolené. Jeho dotazy mi přijdou logické. A souhlasím plně s tím, že tento resort udělá levněji přes CK než samostatně, nepopírám ale, že existují jiné možnosti, jak efektivně využít čas strávený v Emirátech. A zcela jasně vím, že to ví i dejf.d. Soudím podle toho, že znám podrobnosti k jeho plánovanému pobytu. Možná by bylo lepší začít znovu toto vlákno používat k věcným poznámkám týkajících se hotelu.

Levup
27.05.2013 07:57 90.180.72.***

Co je pro Tebe "výhodnější" není výhodnější pro mne:-)
Proto jsi rozzuřený do červena.
Al Hamra byl pro mne omyl, protože na webu úmyslně snižovali rozsah rekonstrukce a my při individuální okružní jízdě po Emirátech hledali jen hotel na dva tři dny jako základnu pro poznávání severních emirátů a ománského Musandamu.
Pro Tebe bude jako stvořený. A předpokládám, že tím že se vlezeš do své limitní ceny budeš spokojený. Jen nechápu, PROČ jsi se na cokoliv ptal. Stejně skončíš jako potrava místních delegátů, hotelových prodejců "výletů" a taxikářů. A žádná možnost volby se Ti v té pustině naskýtat nebude.

Mně to zprvu skutečně nedošlo. Ale Tys jen testoval, zda si to budeš MOCT DOVOLIT: pití, nákup z vně hotelu, výlet do Dubaje atd. A šlo Ti jen a jen O CENU:-)
A já naiva se Ti dovolil radit z druhé strany - ze strany kvality a požitku:-( Což je pro Tebe "sprosté slovo", protože nejdůležitější je pro Tebe přece "jen" a "jen" CENA:-)))

Naprosto mi nezajímají Tvoje nářky, že na Tebe "reaguji". Pokud mne urážíš, lžeš či překrucuješ, určitě si To nikdy nenechám líbit. A VŽDY na Tebe zareaguji.

dejf.d 26.05.2013 16:48

Levup: jsi nejak nemocnej? Nerozumis cesky? Psal jsem Ti, at mi uz nepises. Me to nezajima. ROZUMIS :-) Je mi to uplne jedno.
" Dostal jsi maximum možných informací" nedostal. Otazky si znovu precti. ALE JIZ NEODPOVIDEJ ! Me rozhodne neurazilo, ze Ty prozivas dovolenou jinak nez ja ( i ja cestuji nekdy individualne bez CK ) predpokladam, ze muzu, ze mi to dovolis :-). Me vadilo, jak se vytahujes a odsuzujes vše co je české a vnucuješ tady Tvoje způsoby. Já pouze reagoval na Tvoje směšné výroky,jak idividuálně je vždy lepsi vycestovat, jak nemci a rakusaci maji vse nejlepsi a levnejsi. Proto jsem Ti dal ukol, najdi me vyhodnejsi nabidku do Al Hamra. Nenasel jsi. Nic vic me nezajimalo ve Tvych dalsich prispevcich.
Pak jsi nezacal psat jen jak Ty prozivas a organizujes dovolene, ale zacal jsi se vytahovat, machrovat jak jsi nejlepsi jak Ti nevoni nic českého atd. Zajimaji tady nekoho Tvoje naletane míle a jak je tady prosazujes a chlubis se jimi??? :-D Zbytecne psat dal, Ty asi spatne chapes.
A jak ja prozivam dovolenou, je moje vec. Ja se Ti rozhodne nezacal vysmivat jako Ty me, ze se budu grilovat, potit, pojedu pouze na 7 dni, do nezajimave lokality a vybydleneho hotelu, ze na to financne nemam a vlastne jsem oproti Tobe podčlověk :-) Zamysli se nad sebou, jo? Ani jsem nikde nepsal ze mam rozpocet 15 000,- jak jsi se mi vymál ..
A už se tady neozývej..
děkuji

Levup
26.05.2013 15:29 90.178.91.***

Tak doufám, že už naposledy:
Ptal ses na hotel, se kterým mám velice špatné zkušenosti.
Dostal jsi maximum možných informací.
Na zbytek otázek jsem Ti odpověděl, že dovolenou pojímám jinak, nežli Ty - což Tě urazilo. Moje důvody (nekvalitu produktů a servisu českých cestovek) jsi neuznal a namísto toho se rozčílil a snažil se můj pohled bez důkazů zpochybnit holedbaje se, že Ty si to vždycky na recepci na místě uplatíš...
U mých dobře míněných konstatování stran počasí v září a nehostinnosti Al Hamra vyšlo najevo, že hledáš dovolenou v Emirátech za co nejnižší možnou cenu (bez ohledu na lokalitu a počasí) a ještě po mně chceš, abych Ti ji pomohl hledat!!!

I když jsi byl upozorněn, že já dovolenou nepojímám jako cestu tam a zpět a dennodenní se grilování pod milionem letovacích lamp. Jen abych mohl někde trousit: Byl jsem (zase) v Emirátech... A před lidmi, co vědí jak to tam vypadá v září a zvlášť jaká je to v RAK prozatím p....l světa, vypadat ještě jako blbec:-(
Zbytek diskuse nemohl už dobře skončit a také neskončil.

Neregistrovaný uživatel
26.05.2013 14:02 65.49.14.***

Levup pise ze do emiratu cestuje den a domu taky den - tak to jezdi zrejme take automobilem :-D

dejf.d 26.05.2013 13:31

..jedinej kdo se tady vytahoval, jsi byl TY pane Levup. Nikdo jiny. :-D

dejf.d 26.05.2013 13:29

Levup: uz mi prosim neodpovidej, me nezajimaji Tvoje nazory. Me stacilo par slov. Nikoliv to jak jsi zacal hanit Ceske CK a vubec cestovani s CK. Ty jsi zacal uplne o necem, co me nezajimalo. Me zajimal nazor na Al Hamra. Ten akceptuji. Mel jsi smulu na rekonstrukci, na ubytovani ( udelal jsi tam ostutdu na recepci, vratili Ti penize odjel jsi ) . Vic me opravdu nezajimalo, ani jestli jíš nebo nejíš české věci a jestli by jsi koupil nebo nekoupil zájezd u ceske CK. Jestli jsou nebo nejsou levnejsi nemci a rakusaci. Na to ja napsal NEJSOU :-) . Nekdy ano, nekdy ne. Jsou lokality, ktere udela jen CZ CK levneji.
Ja nepotrebuji VAROVAT pred velkym teplem, pred 7 denni dovolenou a pred lokalitou kam chci jet. Ja vim co je v RAK. Existuje youtube.com kde je spoustu videi dane lokality, Google Earth kde je spoustu foto. Ja se pouze na neco ptal co me jeste zajimalo.
Ty jsi to pojal tim, ze nam zde napises ( vnucujes ), jak je vlastne nejlepsi cestovat jedine individualne a kdo jezdi s CK je sociál. To jsi primo naznacil.
Tak diky a uz mi sem nepis. Zbytecne zde zaplnujeme diskuzi, ted jiz o nicem.
Urážet jsi začat Ty a ponižovat rovněž Ty.
mej se krásně ;-)

Levup
26.05.2013 13:14 90.178.91.***

Určitě nemíním Tě ponižovat. Na druhou stranu: pokud mi někdo uráží za to, že ho varuji, aby nemusel během své dovolené v 5***** hotelu, který vypadá ve skutečnosti takhle http://spojene-arabske-emiraty.orbion.cz/galerie/recenze-hotelu/nightmare-v-lednu-2013-v-5-hotelu-al-hamra-fort-30060/?gallery-item=4 litovat, že do něho a zpátky letěl dva dny, aby tam musel 6x přespat, tak si to také nemíním nechat líbit:-(
My tam strávili pouhoupouhé 3 noci. A určitě v té době nikdo podobné fotky jako my po návratu nikde nepublikoval. Hotel zmiňoval jen omezenou rekonstrukci uvnitř hlavní budovy a hlavní recepci nahraženu vedlejšími. Tečka...
To, že jsme byli nezávislý nám zachránilo jak dovolenou, tak zajistilo, že jsme od vedení hotelu obdrželi nakonec velice velkorysou kompenzaci.
Kdyby si nebyli jistí, že hrají nefér, určitě by nám žádnou neposkytli.
V Tvém případě jsem skutečně házel perly sviním, když jsem Tě chtěl varovat. Máš svůj sen, chceš se vytahovat žes "v září dobyl Emiráty" - a já Ti tu představu (nechtěně) kazil.
Chápu, užij si to a poměj se tam. Ať splníš plán:-)))

dejf.d 26.05.2013 11:55

Tak tedy znovu pro cestovatele, ktery mi zodpovi na otazky: :-) klidne pres soukromou zpravu, jak to uz nekteri udelali a tem moc dekuji. Treba uzivatelce Daruba - ta mě poradila již v lednu, kdy jsem idividualne delal cestu po Asii se Stop Over v Dubaji. Moc jí tím děkuji také za informace o Al Hamra Forte. Ale mam rad info a proto rad pochytim info i od jinych cestovatelu. ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj, no me hlavne zajimala, ta rekonstrukce, jestli je uz hotova ( docela masakr, asi to meli po dobu rekonstrukce uzavrit ), dale v pripade pouze snidane, kolik stoji jidlo v rastauracich, vecere a jestli se da ze supermarketu prinest voda a nejake jidlo. Mozna budeme volit polopenzi. Plan je konec září 2013 až trochu polevi ty vedra co jsou pres leto . Jak je to s BUSEM zdarma do Dubaje? v kolik jede tam a v kolik a odkud jede nazpet. Nebo volit TAXI? Primo v Dubaji jsem uz byl, takze kam se jit podivat a jak se tam pohybovat tak nejak uz znam .. Co ta kaukce na hotelu? kolik to je dolaru?
diky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu