A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Ferrari world Abu Dhabi

15.06.2012 14:08:04 | daurba
daurba
Byl prosím někdo v tomto zábavním parku? Zajímá mě hlavně kolik času zabere návštěva tak, aby člověk neodcházel s pocitem, že nestihnul vše a že si dostatečně neužil. Jestli se dá to stihnout např. takto: grand mešita dopoledne .... ferrari odpoledne nebo raději být ve ferrari co nejdéle a návštěvy v Abu Dhabi nechat na jindy.

Díky za postřehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
daurba 15.06.2012 15:08
Ferrari world Abu Dhabi  

Byl prosím někdo v tomto zábavním parku? Zajímá mě hlavně kolik času zabere návštěva tak, aby člověk neodcházel s pocitem, že nestihnul vše a že si dostatečně neužil. Jestli se dá to stihnout např. takto: grand mešita dopoledne .... ferrari odpoledne nebo raději být ve ferrari co nejdéle a návštěvy v Abu Dhabi nechat na jindy.

Díky za postřehy.

• Anonym (20)
Neregistrovaný uživatel
15.06.2012 17:47 85.163.169.***
Re: Ferrari world Abu Dhabi  

jestli chces do parku tak ti radim si na to udelat jeden volny den - pokud chces na vsechny atrakce a uzit si to tak to neuspechej - tobe by nevadilo dat 1200kc za vstup a pak to jen tak za 2 hodinky probehnout ?
http://www.ferrariworldabudhabi.com/
:-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.06.2012 07:07 90.181.221.***

Promiň, nechci to proběhnout, proto hledám někoho kdo tam byl a chci vědět, jestli mi stojí za to vynechat tu nádhernou mešitu nebo zda se dá mešita zvládnout společně s ferrari.

Neregistrovaný uživatel
16.06.2012 07:08 90.181.221.***

Promiň, nechci to proběhnout, proto hledám někoho kdo tam byl a chci vědět, jestli mi stojí za to vynechat tu nádhernou mešitu nebo zda se dá mešita zvládnout společně s ferrari. V

• Anonym (20)
Yasmin
28.07.2012 11:33 90.176.190.***

Rozhodně doporučuji si nechat na park alespoň 6 hodin. My byli od cestovky,měli jsme tam mít 6 hodin volna,ale po pěti hodinách nás pán,jehož funkce u výletu je mi dosud skryta zhurta nahnal do auta a brblal,že jsme to o hodinu přetáhli a řidič to nebude mít zaplacené. Měli jsme v ceně oběd a stihli 5 atrakcí. Za ideální bych považovala pobýt tam 8 hodin.

• Anonym (1)
daurba
30.07.2012 00:08 90.181.221.***

Díky za odpověď. Pokud se nám podaří ráno vstát 8-) , dáme i mešitu - prohlídka v 10:00. Ferrari otvírá v 11:00, tak to vyjde akorát a pobudem až do zavíračky. Už se těším. Nás naštěstí nebude nikdo honit :-) Máš pro nás ještě nějaké zajímavé postřehy? O:-) :-) Díky.

Yasmin
30.07.2012 20:23 90.176.190.***

Perfektní atrakce je Viaggio in Italia Speed of magic. Byly jsme i na horské dráze-tu jsem přežila se zavřenýma očima. G force je proti tomu jen dětská zábava.

• Anonym (10)
  • Anonym (1)
daurba
30.07.2012 22:05 90.181.221.***

Horskou dráhu nedám, ta mi stačí na you tube. Ale speed of magic je můj favorit. U nás se synem chodíme do 4D kina a to miluju. Horská dráha mi plně dostačuje i pouze v tomto obrazovém provedení. Takže Speed of magic stačí ... bude to určitě superluxusní atrakce, tak jako všechno v UAE. Já jsem nedala ani velkou skluzavku ve Wild Wadi. :-)
Jak to je s trenažerama F1?

• Anonym (1)
Yasmin
31.07.2012 22:00 90.176.190.***

Za trenažer se platí myslím 85 DH,byl na něm syn a protože je hubený a nemohl si víc dotáhnout pás měl ze zadku tatarský biftek. Fakt měl kostrč do krve. Ale byl spokojený.

daurba
31.07.2012 22:36 90.181.221.***

Díky. Nějak se mi to ze stránek nechtělo pochopit, ale myslela jsem si, že za ten trenažer se platí. Na jak dlouho těch 85 Dhs stačí? Ten bych si chtěla dát i já.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu