A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Ferrari world Abu Dhabi

15.06.2012 14:08:04 | daurba
daurba
Byl prosím někdo v tomto zábavním parku? Zajímá mě hlavně kolik času zabere návštěva tak, aby člověk neodcházel s pocitem, že nestihnul vše a že si dostatečně neužil. Jestli se dá to stihnout např. takto: grand mešita dopoledne .... ferrari odpoledne nebo raději být ve ferrari co nejdéle a návštěvy v Abu Dhabi nechat na jindy.

Díky za postřehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.08.2013 08:20 83.208.228.***
Re: Ferrari world Abu Dhabi  

pro daurbu:

Moc děkuji za info. Neskutečně pomůžou.
Ty ceny vstupného jsou opravdu "lidové".

Ještě jednou díky.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
daurba 29.08.2013 19:38

Jsou dva druhy vstupného:
general ..... 235 AED
premium .... 385 AED
Rozdíl mezi nimi je ten, že premium obsahuje jízdu na velké horské dráze a dále pokud je fronta na atrakce, tak premium hosté mají přednostní frontu.
Jinak je vše v ceně vstupného. Jediné, co se připlácí je profesionální trenažer F1.
U vstupu vám odeberou případné jídlo a pití, abyste si museli koupit to předražené jejich.

• Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
29.08.2013 15:55 83.208.228.***

DODATEK:

Zapomněla jsem uvést, že jsem se ptala na atrakce ve Ferrari worldu :-)

Ještě jednou díky.

Neregistrovaný uživatel
29.08.2013 15:53 83.208.228.***

Pro (109.80.36.***)
Děkuji za informace.

Měla bych ještě jeden dotaz. Myslím, že se tam platí vstupné, a to docela velké. Atrakce jsou zadarmo nebo i za ně se musí platit? Pokud ano, kolik asi. :-\

Děkuji.
:-)

• Anonym (7)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2013 23:50 109.80.36.***

Do mešity ani do ferrari worldu průvodce nepotřebujete. V mešitě je jediné, čemu byste nemuseli rozumět ... když Vás ochranka začne odhánět od vstupu, mávat rukama a posílat někam, kam nechcete jít. Snaží se Vám jenom naznačit, že musíte jít do převlékárny a oblíct si patřičný oděv. Takže pokud Vás někdo bude vyhazovat, koukněte se, kam chodí ostatní a jděte se obléci (zahalit). Je to zdarma a frčí to jako na drátku. Prohlídka je zcela nenáročná ... chodíte tudy, kde nejsou zábrany, takže jenom koukáte. Průvodcovskou řeč můžete nastudovat na internetu. Mešita je nádherná. Otevřená je v 10 dopoledne a tuším v 17 večer. Takže když ji navštívíte ráno, tak naprosto v pohodě stíháte ferrari. Já byla z ferrari poměrně zklamaná, čekala jsem mnohem více. Pokud ho navštívíte, doporučuji ihned po zakoupení vstupenek zamířit k simulátorům a vzít si lístek s časem pro vás, protože kapacita byla bleskurychle rozebraná až do zavíračky a to byla velmi malá návštěvnost. Vystůjte si frontu hned a alespoň 3x za sebou, je to dobrá atrakce. I víckrát. po poledni už nebyly volné časy.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2013 16:43 83.208.228.***

Ahojky všichni.
S manželem letíme v únoru do Dubaje. Máme v plánu navštívit v Abu-Dhabí jak mešitu tak i Ferrari park.
Myslíte, že to je reálné zvládnout za jeden den? :-\

A přiznám se, že pokud by to nebylo v nabídce CK, chtěli bychom to dát sami. Ale nevím přesně jak. Buď TAXI (což je nejjednodušší, ale trochu dražší) nebo jsem četla o autobusech. Ale zase nevím, kde se v Dubaji nastupuje a v Abu Dhabí vystupuje a potom ten park je myslím ještě vzdálen, na ten bychom se dopravili asi TAXI.

A ještě jeden dotaz. Kdybychom tedy jeli sami, potřebujeme v mešitě či v parku průvodce? Neumíme totiž ani slovo anglicky. V hlavě nám zůstalo jenom pár slovíček ruštiny. A pokud ano, nevíte o někom velice dobrým a solidním.

Vím, že letíme až za skoro půl roku, ale informace shromažďujeme už teď.

Moc Děkuji :-)

Neregistrovaný uživatel
03.08.2012 15:03 46.227.12.***

Díky za odpovědi. Už se těšíme. :-)

• Anonym (1)
Yasmin
02.08.2012 21:16 90.176.190.***

Trenažer je asi na 15 minut. Syna tam nechali ještě dalších 15 minut zdarma.

• Anonym (25)
  • Anonym (18)
daurba
31.07.2012 22:36 90.181.221.***

Díky. Nějak se mi to ze stránek nechtělo pochopit, ale myslela jsem si, že za ten trenažer se platí. Na jak dlouho těch 85 Dhs stačí? Ten bych si chtěla dát i já.

• Anonym (2)
Yasmin
31.07.2012 22:00 90.176.190.***

Za trenažer se platí myslím 85 DH,byl na něm syn a protože je hubený a nemohl si víc dotáhnout pás měl ze zadku tatarský biftek. Fakt měl kostrč do krve. Ale byl spokojený.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu