A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

emiraty-výměna peněz

07.01.2015 17:40:03 | Miroslav71
Miroslav71
Dobrý den,
Je lepší mít na výměnu za dirhamy US dolar nebo Euro ? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Miroslav71 07.01.2015 17:36
emiraty-výměna peněz  

v létě letíme do emirátu a vyměnit peníze na dolar,euro a nebo české koruny

zdenek
14.12.2013 10:31 89.176.6.***
výměna peněz  

Zdravím,
mám na tady skromný dotaz. V červnu se chystám letět do dubaje ale panuje tu rozdílné co tak čtu rozmluva otom jak a kde je výhodná výměna. Co tak pročítám cestovní kanceláře tak ty radí vyměnit české koruny na dolary a ty pak vyměnit v Dubaji na Dirhany, ale když se podívám přímo na stránky dubajského letiště na směnárnu tak tam mají kurz na české koruny že je vyměnují na dirhány přímo na letišti a tak jsem zmatený. Prosím kdo jste tam již byl ted nějak v poslední době mužete mi napsat jak jste to udělali vy? díky a klidně mi ho napište na email odpověd. wolf.ik@centrum.cz

slunicko197 07.01.2013 15:08

Prosím o radu kde nejlépe vyměnit zda na letišti v Dubai a do kdy mají otevřenou směnárnu, pokud se přiletí pozdě večer. A je při příletové hale směnárna vidět nebo se musí hodně hledat? :-D Letíme poprvé tak budu ráda za všechny možné informace... :-))

• Anonym (2)
MirekJI 09.12.2011 09:20
Výměna peněz  

Dobrý den,
Je lepší mít na výměnu za dirhamy US dolar nebo Euro ? Díky

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu