A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

emiraty v lete nebo zime?

26.09.2007 19:40:54 | marek11111
chtel bych se zeptat jake je to v emiratech v lete?v srpnu tam byla kamaradka a tvrdila ze more melo 36 a ze se museli koupat vbazenuprotoze byl chlazenej.a jake jseo sae v zime da se koupat o vanocich a na slivestra stmyva se brzy jako v egypte a co slunce opaluje a jaka je teplota moc by me tato vec zajimala je plno stranek s prumernym pocasim ale stejne bych byl rad kdyby mi nekdo poradl nejlepe z vlastni zkusenosti dekuji za kazdou odpoved
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kymberly 22.12.2007 19:37
super dovča  

ahoj tak my se vratily včera z emiratu Sharjah a bylo super počasí.moře tak 22stupnu a vzduch pres den kolem 30 a v noci tak 19.2 dny nam foukal vítr ale nebyl studeny.prostě idealní počasí.je to nejteplejší emirát vřele doporučuji.zdraví Martina 8-) :-P

• Anonym (7)
  • Anonym (1)
shaker 14.12.2007 14:04
počasí  

včera jsme přijeli z emirátu Ras Al Khaimah,byli jsme tam na týden a voda v perském zálivu je opravdu chladnější,uváděli 22°C,jinak skoro celý týden vítr a někdy hodně silný.slunce zapadá někdy kolem 16:30 v 17 je tma,slunce hřeje a je na opalování od cca 10-11 do 14.na výlety je toto počasí super.pokud chceš nějaké další info,napiš mi na mail.PS:Dubai je famozní i když je to mega staveniště a kdo byl v SAE a neviděl ji,tak přišel o hodně. ;-)

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
Meggys 05.12.2007 14:51
já byla v červenci  

Ahoj, my jsme byli v SAE letos v červenci. Vzduch byl od 40 stupňů a moře cca 33 st, vysoká vlhkost vzduchu ve večerních hodinách někdy hodně patrná. Přes den nevadila, vysušovalo ji slunce. Pro mě naprostá balada a paráda. Špatně snášeli pouze senioři s nějakými zdravotními potížemi. V zimě tam je prý "zimněji", ale já jsem spíš horkomil 8-) , takže bych tam v zimě nejela, moře i vzduch je prý o dost chladnější.

• Anonym (7)
  • Anonym (13)
marek11111
26.09.2007 19:40 89.176.118.***
emiraty v lete nebo zime?  

chtel bych se zeptat jake je to v emiratech v lete?v srpnu tam byla kamaradka a tvrdila ze more melo 36 a ze se museli koupat vbazenuprotoze byl chlazenej.a jake jseo sae v zime da se koupat o vanocich a na slivestra stmyva se brzy jako v egypte a co slunce opaluje a jaka je teplota moc by me tato vec zajimala je plno stranek s prumernym pocasim ale stejne bych byl rad kdyby mi nekdo poradl nejlepe z vlastni zkusenosti dekuji za kazdou odpoved

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu