A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Dubai-na vlastní pěst nebo s cestovkou?

16.03.2008 14:28:49 | Lůca.V
Lůca.V
Ahoj lidi, zajímali by mě Vaše názory, popřípadě zkušenosti...Loni jsme byli v Emirátech v RAK a bylo to super, absolvovali jsme výlet do Dubaie a ta nás naprosto okouzlila. Proto jsme se rozhodli jet letos přímo tam, ale váháme jestli si koupit zajezd u CK nebo koupit letenku a booknout nejaky levný hotýlek přes net v centru....Díky za Vaše rady a připomínky...Mějte se :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Bersi87
05.04.2011 13:13 77.48.243.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Dubai s cestovkou  

Diky, nas to zmatlo, protoze mame tu stranku s fotkou a udaji v pase jako poslednni, tzn. rub obalu ... :-)

• Anonym (1)
daurba 05.04.2011 13:00
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Dubai s cestovkou  

nahrávám:
bio page - stranu pasu s fotkou a údaji
last page - poslední stranu (prázdnou)jakoby rub obalu (možná se tam dává razítko nežádoucí,které tam nemám,nevím)
proof of residence - potvrzení o ubytování
a ještě někam samostatnou pasovou fotku

Janca161
05.04.2011 08:39 78.80.27.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Dubai s cestovkou  

Ahoj, my tam nahrávali u pasu tu zadni stranku s fotkou - myslim že i jako last page i jako bio page. a potom sme tam nahrávali zadní stranu občanky a pro jistotu i tu přední. A vše bylo v pořádku, víza do 4 dnů dorazila.

• Anonym (1)
bersi87
04.04.2011 23:18 90.180.98.***
RE: RE: RE: RE: RE: Dubai s cestovkou  

Ahoj, muzu se zeptat, jake dokumenty se maji na emirates online zadost o viza nahrat? My na to nemuzeme prijit - co je to jejich "last page" a "bio page" a co se tam ma nahrat jako "proof of residence"...diky :-)

Ajaja 25.02.2011 20:35
RE: RE: RE: letisko v dubaji  

Ani moje angličtina není níjak oslnivá, prostě taková, no "hotelová", ale zatím vždy stačila. Moc komunikace na letišti není třeba. Jinak u toho očního scanu kontrolují i víza, takže se to odbude při jedné frontě.

kuki 226 25.02.2011 14:01
RE: RE: letisko v dubaji  

Ahoj,hej viem ze sa nemam coho bat,vsetko je raz po prvy raz.ale vecsinou sa vsetci boja toho co je poprvy raz.Mam stres z tej velkosti.Predpokladam ze najprv ten ocny scan az potom kontrola viz.A tiez moja anglictina je slaba.Sice sa v Egypte dohovorim mojou zmes anglickej hatlaniny,ale ako je to v Dubaji neviem.ale snad to bude ok.kazdopadne dakujem.prajem prijemny den

Ajaja 24.02.2011 17:01
RE: letisko v dubaji  

Poprvé jsem byla z velikosti letiště překvapená, ale podruhé už mi to nepřišlo. Neměla bych z toho strach. Jednak stačí jít s "davem", ti všichni (pokud nejdou na přestup) potřebují opustit letiště. Jednak se v nejhorším jeden zeptá - informační službu mají všude (malý stánek poblíž plánků letiště). Zpravidla to probíhá tak, že po vystoupení z letadla se jde na kontrolu víza (+ oční scanner), pak se jde pro kufry a ven z letiště. Nápisy jsou všude.

kuki 226 23.02.2011 21:51
letisko v dubaji  

Zdravim vsetkych.na buduci tyzden letim do Dubaja,ale z Egypta,aj ked neviem ci je tam nejaky rozdiel,pri pristati na letisku v Dubaji.Strasne sa toho letiska bojim,pretoze je velke,viaceri tu pisete o letisku,ale ja by som chcela poprosit bol by niekto ochotny mi nejako blizsie vysvetlit ako postupovat ked doletim.Od priletovej haly a z po kufre.Budem velmi vdacna,fakt mam z toho stres.Kludne aj SZ,dakujem velmi velmi pekne za ochotu.Prajem prijemny vecer.

• Anonym (1)
daurba 21.02.2011 17:00
RE: RE: RE: RE: Dubai s cestovkou  

S Emirates jsem nikdy neměla problém s vyřízením víza - dělám ho on-line, cena 75USD, vyřízeno do 5 prac. dnů.Narozdíl od tebou doporučované cestovky, kde je cena 3950,- Kč. Moc by mě zajímalo,jaký problém s Emirátes a vízem jsi měla namysli. Dále bych potom váhala,jestli má cenu si koupit levnější letenku u jiné společnosti a pak připlatit za vízum. Jaksi mi to nedává smysl. A průchod z letiště...já nikdy problém neměla, proto ani nevím, zda je nutná služba Marhaba. Ale to je asi věc názoru a možná i nenápadné reklamy. Vízum se dá udělat i přes Letušku nebo Student agency, pokud někdo nemá zrovna letenku s Emirates.Taky za patřičně vysoký peníz.

• Anonym (1)
hannah.v
21.02.2011 14:10 84.242.100.***
RE: RE: RE: Dubai s cestovkou  

Kromě letenek, ubytování a víz, zařizují také rychlý průchod imigračním - kde jsem jednou čekala 3 hodiny, zato s MARHABOU jsem v klidu a bez stresu opustila letiště cca do hodky. Zajišťují výlety např. do safari nebo Burj Khalify atd...
www.sinimar.eu doporučuji!!!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu