A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

dubai airport

22.02.2010 22:04:04 | lomikarka
lomikarka
Ahoj lidičky,
Při cestě do BKK máme přestup v Dubai, nemáte pro mě někdo tip na zajímavý kup na místním letišti, resp. co si mám odsud určitě odvézt?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.05.2015 22:53 93.91.154.***
Re:  

když chcete poradit napiste konkretne co - emirates trmimal 3 - fronty na prahu minimalmi vetsinouou odbavui z blouku 1 3 4- letaji s 777 tazkepokud nemirite dalez duae nemusíte prejizdet - na letiste jezdi asi trictvte roku letisni atobu takzese vyprdnete na predrazeny taxi a jedte za 5dh autobusem -

SIMČA11150 12.05.2015 20:07
Re:  

Viděla jsem níže uvedenou otázku z kterého terminálu jaké letí letadlo!!!
Tak se taky zeptám odkud a jak se dodtanu k terminálu na emirates do Prahy? Letíme tři blondýny a tak jen pro jistotu ať třeba nezabloudíme!!! A jak je to tam s frontama při odbavení při příletu o půlnoci a odletu ráno kolem osmé.Asi to tam bude pořád přecpané lidmi,že ? =-O Bude vůbec nějaký čas projít ty shopy na letišti,nebo pro jistotu máme raději zamířit k přepážce u letadla :-[
Omlouvám se ,ale do Dubaje letím poprvé a neznám to tam a ani letitě.
Dík za info ;-)

Zuzka123 13.03.2015 16:37
Ceny parfumov na letisku a v meste.  

Viete mi poradiť, či je výhodnejšie kupovať parfumy v meste v nákupných centrách alebo nechať si nákupy na duty free na letisku Dubaj. Viete dať tip na pekný orientálny dubajský parfum? Odlietam o týždeň.
Ďakujem.

Honza
20.02.2015 08:45 85.13.78.***
Re: dubai airport  

Prosím, kolik tedy stojí cigarety na letišti v Dubaji a je to stejné i ve městě, jako
na Kubě?

Díky Honza

Niky 14.01.2015 11:04
Re: Terminal 3 odlet  

Díky ;-)
Dovolila jsem si napsat SZ... :-)

daurba 14.01.2015 09:23

To prvni metro je dostatecny.

daurba 14.01.2015 09:20

Dej si hodinu pred casem nastupu do letadla. V pripade nouze pouzij prednostni fronty ... ze jsi pozde. Metro jezdi casto, kdyz jedno ujede, nevadi. Proste se predbehne fronta. Ale pod hodinu uz bych asi nesla.

nepř,Niky
14.01.2015 09:01 81.200.57.***

Díky :-),
já vím , že to může být pokaždé jinak :-)
Protože na odbavení nepůjdem, palubní lístek budeme mít, kufry odbavené taky, tak mě šlo hlavně o to pasové a bezpečnostní - spíš tak osobní zkušenosti. Chci jet metrem a pvní bude na stanici terminál 3 v 6: 53am( který nemusí chytnout) + přejít do odletové haly, odlet je 8:55 :-)

daurba 14.01.2015 08:44

Doplnim .. cas mam i s odbavenim.

daurba 14.01.2015 08:39

Na tuto otazku se neda odpovedet ... zasekany je to nekdy vic, nekdy min. Chodime 3h pred odletem a naposledy jsme stihli koupit tak akorat cigarety a dat si neco maleho k jidlu. Zalezi na tom, jak se trefis.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu