A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Doporučte dobrý hotel

20.07.2008 19:40:26 | Marian
Marian
Zdravím. Na podzim se chystáme poprvé do SAE. Doporučte mi dobrý hotel, pokud možno s ALL, je jedno v kterém emirátu. Díky 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Makitty 30.11.2009 20:50
hotel  

My jsme bydleli v Abu Dhabi v hotelu Hilton International byli jsme moc spokojeni :-)
http://www.hilton.de/abudhabi

Evka73 27.11.2009 20:22
RE: RE: RE: Doporučte dobrý hotel  

Tak už nic, loučím se se SAE, ve výběru letos vyhrál Egypt. Možná sem ale za pár let zavítám znovu při výběru. ;-)

JTR 23.11.2009 13:45
RE: Doporučte dobrý hotel  

Chystame se v unoru podruhe do Emiratu - je problem v unoru bez dlouheho hledani sehnat levnejsi (do 100usd/noc pro dva) hotel primo na miste (Dubai, Abu Dhabi, Fujairah...)? Chceme cestovat a nevazat se na hotel, viza budeme mit pres Emirates. Predem diky take za informace o zajimavych akcich v Dubaji v unoru (treba v ramci shoopping festu), jeste ladime termin :).

vlaška 21.11.2009 19:09
RE: RE: RE: Doporučte dobrý hotel  

My jsme byli již 2x v Emirátech. V roce 2008 v přímo v Dubaji Habtour Spa je to ideální i pro děti ovšem trochu dražší .Je zde vše i toboány. Letos jsme byli v Ras Khaimanu v Bin MAid Beach je to trochu dál asi 80 km od Dubaje vše super ale pro děti nejsou tobogány .Mám na oba hotely recenzi i fotky .Dobře vyberte. Byli jsme s Fischerem vše ok.

Evka73 19.11.2009 15:03
RE: RE: Doporučte dobrý hotel  

Z katalogu CK Fischer jsem vybrala 3 hotely, nad kterými uvažuji a budu ráda za všechny poznatky. Jsou to Hotel Fujairah Rotana Resort Spa, Hotel JAL Fujairah Resort Spa, Hotel Hilton Ras Al Khaimah Resort Spa. Protože pojedu s dětmi ve věku 11 a 9 let, zajímají mě bazény, samozřejmě přístup do moře, koupání, některé hotely jsem koukala že mají možnost nemotorových sportů na pláži zdarma, možnost tobogánů ... Prostě všechno na co si vzpomenete. A ohledně stravy - je v ceně ALL incl. i zmrzlina? Nebo opravdu jenom snídaně - oběd - večeře a nápoje? Díky moc. Zatím vybírám vybírám.

Kirscha_2 22.07.2008 21:02
RE: Doporučte dobrý hotel  

ahoj, byly jsme v dubnu v Al Hamra Village, přečti si recenzi - vřele doporučuju. Byl skvělý. :-) :-)

Marian 20.07.2008 19:40
Doporučte dobrý hotel  

Zdravím. Na podzim se chystáme poprvé do SAE. Doporučte mi dobrý hotel, pokud možno s ALL, je jedno v kterém emirátu. Díky 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu