A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Do jakého hotelu v Dubaji

04.10.2008 13:41:44 | briliant
briliant
Dobrý den všem,potřebuji poradit sháním pro mou maminku zájezd do SAE! A chci jí najít příjemný a kvalitní hotel přímo v Dubaji,a nevím do jakého hotelu. Mám požadavek aby to byl 5hvězdičkový hotel na pěkné pláži blízko centra a nákupům ( má mamka ráda nakupuje)a hlavně si přeje mít z hotelu výhled na vyhlášení hotel v Dubaji Bjur Al Arab. Jestli o něčem víte budu vněčná za doporučení a rady.

PS.:jede se cestovní kanceláří, ne na vlastní pěst.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Blankynka 19.10.2008 09:04
RE: nakup  

Tak jako nevím kde nakupujete VY, ale kalhoty za 5 000,- si v Praze kupuji taky...nevím tedy co řešíte. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Rendy_2 08.10.2008 20:49
RE: RE: RE: nakup  

My jsme teda určitě za vyšší ceny nekupovaly - po přepočtu to vyšlo úplně stejně /ty značky, které jsou u nás/! Nakoupily jsme si hodně oblečení, hlavně v těch obchůdcích, které u nás nejsou. Samozřejmě v uličce Via Rodeo jsme se jen prošly :-P :-D .

• Anonym (1)
oto 08.10.2008 17:41
RE: RE: nakup  

a jako kde kdyz v mall of emirates jsou same znackove obchody s cenami vyssimi jak v praze - mozna tak v oddeleni carrefour

Angelka_K 08.10.2008 11:16
RE: nakup  

Proc hned vybirat ty nejdrazsi znacky,samozrejme ze se znackou poroste i cena,ale nakoupit se da i za prijatelne ceny pro nas nemilionare.

oto 07.10.2008 16:36
nakup  

normalne kalhoty za 5OOOkc a KABELKU za 2OOOOKC

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Angelka_K 07.10.2008 14:11
RE: RE: RE: Do jakého hotelu v Dubaji  

Pane Boze,zase Vy oto!!!Vy uz nejste normalni vyhledavate stale jen nejake konflikty.Take nejsem milionarka a normalne jsem tam nakupovala.To jen zase Vy potrebujete byt zajimavy.

briliant 07.10.2008 13:10
RE: RE: RE: Do jakého hotelu v Dubaji  

to byla jako náražka na mě ? s tím Dubajem

• Anonym (1)
oto 06.10.2008 20:10
RE: RE: Do jakého hotelu v Dubaji  

myslim ze to radeni v mall of emirates asi nebude pokud nejsou milionari

• Anonym (1)
Enn 05.10.2008 22:32
RE: Do jakého hotelu v Dubaji  

Měla jsem podobné požadavky a dala jsem si docela práci se studováním hotelů v Dubai, myslím, že výhled na Burj al Arab a ideální polohu má nádherný, veliký hotelový komplex Madinat Jumeirah. Po všem zhodnocení je podle mne bezkonkurenčně No 1. Samozřejmě tomu také odpovídá cenově.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Angelka_K 04.10.2008 22:05
RE: Do jakého hotelu v Dubaji  

Tak tyhle pozadavky jedine splnuje hotel Jumeira (tvz.vlna),hned naproti je Al Arab a vyhled primo na more.A v blizkosti je Mall of emirates,kde s v nakupovani opravdu vyradi. :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu