A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Cesta do Dubaje bez cestovky

05.02.2011 11:45:52 | turbourbo
Vyrazili jsme bez cestovky, ubytování jsme sehnali přes tip na internetu. Nemohu si to vynachválit. Obrovské studio prakticky hned u moře, hned za řadou hotelů, oproti hotelu pro spořivé našince velká výhoda. Apartmán vybaven vším potřebným, kuchyň super, sámoška pár kroků, takže jídlo máš na dosah. Pokud si chceš zaplatit hotel v této oblasti (na pláži Jumeirah), připrav si v sezóně, kdy je příjemné počasí na osobu minimálně 50 000,-Kč a i to ti většinou nebude stačit.
Zde základní kalkulace- 13 000 letenka s emirátes, 75dolarů vízum, které si uděláš on-line po zakoupení letenky snadno přes svoji letenku
za týden ubytování jsme zaplatili 3000Aed (asi 15 000Kč) a byli jsme dva
(v bytě se vyspí i 4 lidé) Takže suma sumárum, za 50 000,- jsme byli na cestách i s kámošem. A to říkám, 50 000 je na hotely na této pláži (sice se snídaní v základu) velice málo. Z letiště nás odvezli pronajímatelé (předem jsme si to raději dohodli), vše absolutně bez problémů, žádný zádrhel. Měli jsme z toho strach, ale dopadlo to na jedničku.
Na pláži jsme leželi mezi hotely Hilton a Sheraton. Pohybovali jsme se po Dubaji taxiky, metrem i autobusem, toto město je jedna velká paráda.Nezapomeňte na pouštní safari - kupte si noviny, najděte si inzerát, je to snadné, zatelefonujte, domluvte sí místo třeba u Hiltonu, oni pro vás přijedou. Nepoměrně levnější, než přes cestovku a velice snadné zajištění. Takže odvahu, tady je odkaz na ten byt.
http://www.resortsinternational.ae/properties/18
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Jana
08.08.2015 10:45 46.13.154.***
Re: ubytovani s polopenzi nebo all inclusive  

Na kolik to výjde tak na 8 dní ( 7 nocí) pro dva lidi? Letenka + ubytování?

Pavlína
03.08.2015 13:48 78.80.231.***

Letos v červenci jsme letěli do Dubaje, je to mimo sezónu tak proto je vše levnější než v zimě.Hotel jsme si rezervovali přes booking.cz a na 7 nocí pro 2 osoby nás vyšel na 11000. Byl to 4 hvězdičkový hotel na dobrém místě hned u metra dubai internet city. pokoj čistý, každý den uklizený, donesená voda na pití. Půjčili nám i zadarmo nástavec na zásuvku a poslali pohledy, protože hledat v Dubaji schránku je nadlidský výkon. A to počasí se taky dalo v pohodě snést. Jezděte raději mimo sezónu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.07.2015 00:27 93.91.154.***
Evelína 29.07.2015 21:26
Re: Cesta do Dubaje bez cestovky  

No taky jsem byla překvapená, že v Dubaji se dá sehnat levnější ubytování než v Olomouci, ale jde to :-) Můj dole avizovaný pokoj teď stojí cca 920,- kč/os, tj. 4600,- na 5 dnů a opravdu, ale opravdu tam žádní švábi nebyli :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
29.07.2015 20:13 93.91.154.***
Re:  

ubytování na 5 dnů cca 5 tis - tak akorát se švabama

Neregistrovaný uživatel
29.07.2015 15:58 178.209.152.***
Re:  

Chystáme se v říjnu, koukám na letenky, zkoušela jsem i něco přes Invii, ale co je cenově přijatelné, tak není k mání. Nabídek mnoho, ale volného nic. Letenky od Fly Dubaj cca 7200, no a ubytování na 5 dnů cca 5 tis, to mi přijde pěkné.

Evelína 27.07.2015 17:43

shazia- hotel CityMax vypravuje autobusy zdarma na pláž Al Mamzar beach a ta určitě uzavřená není.
A asi jsem se dívala na jiný zájezd, byly tam dole uvedené nějaké balíčky za 260 a 350 EUR, ale jinak je to jedno, já osobně bych do Dubaje pokud bych nechtěla poznávat i ostatní Emiráty s CK už nejela, dá se v pohodě zvládnout individuálně.

Eliska
27.07.2015 14:42 78.156.149.***
Re: Anantara Dubai The Palm Hotel  

Zajimavy nazor. Jedu tam v rijnu sluzebne, ale chteli bychom spise videt nejake prirodni zajimavosti. Nevite zda, pripadne jak tam funguji mistni cestovky, nebo mate tipy na zajimave turisticke cile (nemyslim tim metropole).

shazia
26.07.2015 20:30 78.45.128.***

omlouvám se,zkaz byl pro Evelínu,ne pro Blanku <:-)

shazia
26.07.2015 20:28 78.45.128.***

Blanko,základ je v ceně/jen např.výhled z Burjkhalify se musí zaplatit/a je dost času na vlastní program,jinak hotel Citymax BurDubai má super polohu,ale pozor veřejná pláž je už několik měsíců zavřená/budují promenádu/

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu