A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Cesta do Dubaje bez cestovky

05.02.2011 10:45:52 | turbourbo
Vyrazili jsme bez cestovky, ubytování jsme sehnali přes tip na internetu. Nemohu si to vynachválit. Obrovské studio prakticky hned u moře, hned za řadou hotelů, oproti hotelu pro spořivé našince velká výhoda. Apartmán vybaven vším potřebným, kuchyň super, sámoška pár kroků, takže jídlo máš na dosah. Pokud si chceš zaplatit hotel v této oblasti (na pláži Jumeirah), připrav si v sezóně, kdy je příjemné počasí na osobu minimálně 50 000,-Kč a i to ti většinou nebude stačit.
Zde základní kalkulace- 13 000 letenka s emirátes, 75dolarů vízum, které si uděláš on-line po zakoupení letenky snadno přes svoji letenku
za týden ubytování jsme zaplatili 3000Aed (asi 15 000Kč) a byli jsme dva
(v bytě se vyspí i 4 lidé) Takže suma sumárum, za 50 000,- jsme byli na cestách i s kámošem. A to říkám, 50 000 je na hotely na této pláži (sice se snídaní v základu) velice málo. Z letiště nás odvezli pronajímatelé (předem jsme si to raději dohodli), vše absolutně bez problémů, žádný zádrhel. Měli jsme z toho strach, ale dopadlo to na jedničku.
Na pláži jsme leželi mezi hotely Hilton a Sheraton. Pohybovali jsme se po Dubaji taxiky, metrem i autobusem, toto město je jedna velká paráda.Nezapomeňte na pouštní safari - kupte si noviny, najděte si inzerát, je to snadné, zatelefonujte, domluvte sí místo třeba u Hiltonu, oni pro vás přijedou. Nepoměrně levnější, než přes cestovku a velice snadné zajištění. Takže odvahu, tady je odkaz na ten byt.
http://www.resortsinternational.ae/properties/18
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Laila1 24.02.2011 08:37
RE: LAILA  

Jasne , taky jsem se tomu pekne zasmala, kdyz jsem byla v lete v cechach porad jsem musela hlidat deti

turbourbo
16.02.2011 10:56 85.71.233.***
LAILA  

Lailo,asi reaguješ na příspěvek Médi bédi...to je očividně vtipálek :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Laila1 16.02.2011 10:44
RE: RE: RE: RE: JANA  

v emiratech a spina ? V jake casti si byl? prach a pisek mozna ale ne spina

Jiřinka 15.02.2011 20:56
RE: RE: Cesta do Dubaje  

turbourbo
děkuji mockrát

turbourbo
14.02.2011 22:04 85.71.233.***
RE: Cesta do Dubaje  

Jiřinka
Přes Emirátes se dá vyřídit vízum pouze pokud máš zakoupenou jejich letenku.Jinak je k tomu potřeba zprostředkovatel.Cestovní kanceláře mají nasmlouvané místní sponzory,přes které víza dělají,ceny se různí proto,protože si berou různé sprostředkovatelské poplatky.Jinak přes Emirátes stojí vízum cca 75USD.Dále se dá o vízum požádat na ambasádě ve Vídni.Pokud cestuješ přes cestovní kancelář,stoprocentně využij jejich služeb,získáš vízum bez komplikací.

Jiřinka 14.02.2011 21:18
Cesta do Dubaje  

turbourbo
prosím dá na Emirátes koupit jen vízum?
Dneska jsem prohlížela zájezdy a narazila jsem na různé ceny víz - 1470,1600 a 1990.
Kolik vlastně to vízum stojí?

Again 14.02.2011 08:35
RE: RE:AGAIN  

Všechno dobré turbourbo ;-)

turbourbo
13.02.2011 19:48 85.71.233.***
RE:AGAIN  

Again, promiň, jestli ti to znělo naštvaně, tak to vůbec nemělo znít.Jestli se ti to zdálo jako nějaký útok, ještě jednou se omlouvám. Já proti hotelu samozřejmě nic nemám. Já jen chtěl říci, že na danou oblast jsem se ubytoval za dobrý peníz.Tam jsou hotely hodně drahé,tudíž si je nemohu dovolit.Jinak bych byl taky raději v některém z nich.

Again 13.02.2011 19:21
RE: RE:AGAIN  

Dobrý večer turbourbo, proč tak naštvaně ? Zeptala sem se co nejslušněji a vůbec nikomu neupírám jeho představy. Jen mě prostě zarazila ta cena. Máš pravdu byli jsme v Ras al Khaimah a bylo to letos od 26. 1. - 2. 2. a ani já vyznávám pouze povalování u moře. Mě se líbí když je někdo tak samostatný a odvážný jako ty a cestuje po světě sám bez cestovky, ale protože já chci cestovat každý rok do jiné země a příjem mám průměrný, tak prostě koukám i na cenu, takže se nerozčiluj, nebylo to nic ve zlém. Když mluvíš o tom vozovém parku, ten bylo opravdu skvělý a povedlo se mi vyfotit auto s poznávací značku č. 7 .. to sem byla tak trošku v "transu" :-D Nevím jestli víš co to znamená ? 8-)

pesfilipes 12.02.2011 21:45
RE: RE: RE: JANA  

tolik chytrych reci - opravdu je to prinosne - JSEM RAD ZE JSEM SE NECO DOZVEDEL - turbourbo - MNOHOKRAT DEKUJI

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu