A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Cesta do Dubaje bez cestovky

05.02.2011 10:45:52 | turbourbo
Vyrazili jsme bez cestovky, ubytování jsme sehnali přes tip na internetu. Nemohu si to vynachválit. Obrovské studio prakticky hned u moře, hned za řadou hotelů, oproti hotelu pro spořivé našince velká výhoda. Apartmán vybaven vším potřebným, kuchyň super, sámoška pár kroků, takže jídlo máš na dosah. Pokud si chceš zaplatit hotel v této oblasti (na pláži Jumeirah), připrav si v sezóně, kdy je příjemné počasí na osobu minimálně 50 000,-Kč a i to ti většinou nebude stačit.
Zde základní kalkulace- 13 000 letenka s emirátes, 75dolarů vízum, které si uděláš on-line po zakoupení letenky snadno přes svoji letenku
za týden ubytování jsme zaplatili 3000Aed (asi 15 000Kč) a byli jsme dva
(v bytě se vyspí i 4 lidé) Takže suma sumárum, za 50 000,- jsme byli na cestách i s kámošem. A to říkám, 50 000 je na hotely na této pláži (sice se snídaní v základu) velice málo. Z letiště nás odvezli pronajímatelé (předem jsme si to raději dohodli), vše absolutně bez problémů, žádný zádrhel. Měli jsme z toho strach, ale dopadlo to na jedničku.
Na pláži jsme leželi mezi hotely Hilton a Sheraton. Pohybovali jsme se po Dubaji taxiky, metrem i autobusem, toto město je jedna velká paráda.Nezapomeňte na pouštní safari - kupte si noviny, najděte si inzerát, je to snadné, zatelefonujte, domluvte sí místo třeba u Hiltonu, oni pro vás přijedou. Nepoměrně levnější, než přes cestovku a velice snadné zajištění. Takže odvahu, tady je odkaz na ten byt.
http://www.resortsinternational.ae/properties/18
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
daurba 09.11.2014 11:16
Re: Cesta do Dubaje bez cestovky  

Jeste doplnim ... za 175 Eur na tyden nesezenete v Dubaji ubytovani ani v zadnem mestskem hotelu ... snad na osobu v posledni blešárne a i to bude problém. A to je fakt. Takze se nepokousejte ukazovat, jak jste dobry ve vyhledavani. Dubaj neni stavena na nizkonakladovy turismus, neexistuje zde moznost superlevneho ubytovani. Trochu lepsi je to mimo Dubaj ... ale iluze o takoveto ceně u 5* plazoveho hotelu na palme? Opakuji ... mozna na osobu a jednu noc. To by byla super nabidka i prostrednictvim nemecke cķ ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
marecek1111. 09.11.2014 13:54

Dobrá pokud máte nekdo zájem doložím sem slouvu ;-). Nemám zapotřebí lhát na foru o cestování.
Je mi líto ale je to tak. Cena 175/EUR osoba/týden s polopenzí hotel Anantara The Palm Dubai.

marecek1111. 09.11.2014 14:04

Pokud máte někdo zájem zašlu na email. Nebudu to sem umisťovat ať si každý prohlíží mojí smlouvu... :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.01.2015 10:39 91.197.116.***
ubytovani s polopenzi nebo all inclusive  

dobry den muzete mi poradit kde sezenu ubytovani se stravou v cene? Nejake stranky... dekuji

shazia
21.01.2015 17:51 78.45.128.***
Re: ubytovani s polopenzi nebo all inclusive  

Villa Alisa-Sharjah s plnou penzí,hned u pláže,z letiště Dubaj cca 15km,super pobyt,hned vedle začíná emirát Ajman,kde ve special obchodech volně prodejný alkohol.objednavám přes booking.com :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Laďa a Petra 11.07.2015 20:15
Anantara Dubai The Palm Hotel  

Ahoj. Tak já se dnes vrátil z hotelu Anantara Dubai The Palm Hotel za 221 EUR na osobu na 8 dní s polopenzí s něm. cestovkou TUI. Vše klaplo, nic nestornovali a dokonce i daň 20 pct byla zaplacena, jen jsem musel platit 20 AED na noc za pokoj jako taxu, která je v Dubaji. Měl jsem dva pokoje a bya to super luxusní dovolená.

Neregistrovaný uživatel
13.07.2015 17:16 93.91.154.***
Re: Anantara Dubai The Palm Hotel  

v dubaji super luxusní dovolená - tak mozna pro bezdomovce - luxusni dovolena se neproziva v usmudlanym meste ale uplne nekde jinde :-D

• MrakyMrak
  • Laďa a Petra
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.07.2015 13:15 178.209.152.***

Prosím o radu, chystám se do Dubaje bez CK, zhruba tak na 5 dní. Nemá někdo zkušenost s nějakým hotelem. Nikdy jsem tam nebyla, chci jen s manželem na pár dní se podívat do Dubaje. Stačí standartní ubytování, stejně budeme jen přespávat. Dále by mě také zajímalo kolik stojí vstup na mrakodrap a co stojí za to vidět. Letenky budu kupovat u Fly Dubaj, cca 7500 Kč, co jsem koukala na hotely, tak se cena pohybuje okolo 5000 Kč dvoulůžkový pokoj, zhruba na 4 noci. Zdá se mi to pěkná cena. Děkuji za všechny rady od zkušenějších. Letenky chci kupovat u Pelikána a i zarezervovat hotel. Ještě jak je to s placením hotelu?? Děkuji za rady. Petra :-)

shazia
26.07.2015 16:52 78.45.128.***
Re:  

nejlépe přes Booking com,rezervace se dá zrušít,jinak platí se kartou při nástupu do hotelu,doporučuji hotely s bazénem na střeše a to buď v části BurDubai nebo Deira.Vaše cena vypadá dobře,ale musíte připočítat daně a v Dubaji ještě městký popl.dle hvězdiček hotelu.Rovněž doporučuji hotely,které mají aspoň 7x spokojenost klientů,vše je právě na Bookigcom,máme vyzkoušené.Jinak do Dubaje se dá sehnat přes ck v lastminute např.říjen hotel cca 13000,-osoba na týden se snídaní,dopravou z letiště i na :-)

shazia
26.07.2015 17:46 78.45.128.***
Re:  

Pnávě jsem teď Petro,koukla na Invii a mají v září
8 denní t,j,6 dnů pobytu super poznávačku za necelých 15tis.a poznáte celé Emiráty včetně nádherného hlavního města AbuDhabí.Co se týče BurjKhalify,když nevýjde počasí/nad Dubají je často opar/tak to jsou vyhozené peníze.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu