A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Ceska komunita

12.10.2007 01:03:25 | p.a.v.e.l.28
p.a.v.e.l.28
Zdravim.
Je v dubaji nejaka ceska komunita ktera se styka ???Jsem s manzelkou v Dubaji jiz 2 mesice a zatim jsme moc stesti na cechy nemeli.Diky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
p.a.v.e.l.28 12.10.2007 00:03
Ceska komunita  

Zdravim.
Je v dubaji nejaka ceska komunita ktera se styka ???Jsem s manzelkou v Dubaji jiz 2 mesice a zatim jsme moc stesti na cechy nemeli.Diky

Pavlinka007 20.10.2007 22:42
RE: Ceska komunita  

Ahooooj,
o komunite nic nevim,ale jsem tu jaaaaaa.A take se me styska. Co tu s manzelkou delate????Tak daleko od domova???? 8-O
Z Deiry Pavlinka 8-)

Enn 21.10.2007 12:11
RE: RE: Pavlínka  

Dobrý den Pavlínko,to jsem ráda, že Vás tu po dlouhé době vidím. Posílala jsem Vám SZ, sice asi už před měsícem, kdyžtak koukněte, díky, ještě kdyžtak napíši. Krásný den, Enn.

p.a.v.e.l.28 02.11.2007 22:02
RE: RE: Ceska komunita  

Ahoj,
to jsi tu fakt nenarazila na nejake cechy???Ja tu hraju v Al shabab clubu a bydlime kousek od klubu.do Deiry to mame kousek.Co tady delas ty???

sklenicka
07.11.2007 12:49 213.42.21.***
RE: RE: RE: Ceska komunita  

zdravim čechy v dubaji :-)
jsme tady s manželem taky asi 2 měsíce a bydlíme kousek od klubu al nasr. co hraješ?

Pavlinka007 07.11.2007 16:44
RE: RE: RE: RE: Ceska komunita  

Ahoj Cesi...,
ja jsem v Dubaji asi do kvetna.Obcas delam nejakou promotion,ale jinak jsem ted na dovolene v Omanu.Uz treti tyden.V patek se asi vracim.To by jsem se mohla nekdy zastavit v klubu a tochu procvicit cestinu,jaksi jsem zakrnela.Co dela tvoje pani,je doma?Kolik Vam obema je? Opravdu jsem na cechy nenarazila,jen jednou v obchode kolem me prosli.Ja jsem v Dubaji vzdy na 2mesice a pak mesic v CR.Ted se vracim 24.prosince, tak dejte vedet.Zatim pa 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

p.a.v.e.l.28 07.11.2007 23:48
RE: RE: RE: RE: Ceska komunita  

ahoj,taky zdravime k Nasr clubu.Snad nejste fandove! :-D Hraju tady hazenou.Co delate vy?Kolik Vam je???

sklenicka
08.11.2007 15:38 213.42.21.***
RE: RE: RE: RE: RE: Ceska komunita  

ahoj,
manžel hraje volejbal za al nasr a já jsem tady s ním na "dovolené" :-D

• Anonym (1)
p.a.v.e.l.28 08.11.2007 22:17
RE: Ceska komunita  

Ahoj,
to jako vazne???
Tak to pozor,to jsme velky rivalove!Tak to jsme s vama prohrali 3-2.A jak se vam libi???To mi prijdeme nekdy fandit!!!mozna by bylo lepsi komunikovat pres e-mail,ale to se asi nejdriv budes muset zaregistrovat a pak v mem profilu zjistis e-mail.bez registrace te to tam asi nepusti.

sklenicka 14.11.2007 15:33
RE: RE: Ceska komunita  

p.a.v.l.e.28....poslala jsem ti pře oukromou zprávu e-mailovou adresu.
Jak se vam daří v al shababu? :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu