A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Ceska komunita

12.10.2007 01:03:25 | p.a.v.e.l.28
p.a.v.e.l.28
Zdravim.
Je v dubaji nejaka ceska komunita ktera se styka ???Jsem s manzelkou v Dubaji jiz 2 mesice a zatim jsme moc stesti na cechy nemeli.Diky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petr t
17.02.2013 12:55 195.229.241.***
Re: Rada poznam novy tvare  

zdravím z dubaje. muzu se pokusit poradit, ale jsem zde zatím 3 týdny, ale už mám nějaké hints&tips :-) ..s pomocí mých kolegů je vše o něco jednodušší, ale jistá specifika je třeba "absorbovat"...."sponzorství manželky", ...řidičák,..licence na nákup alkoholu, viza, pojistení, bankovní konto.... Manželka mi právě proto přijede o něco pozdeji. Muzete mi napsat na soukr email techlovsky.petr(zavinac)seznam.cz a tam se poté muzeme "rozpovidat" muzu vám dát i svuj skype kontakt. Sám jsem zatím nikoho z CZ/SK nepotkal nekontaktoval. Uvidim po plese 22.2. :-)

Neregistrovaný uživatel
11.02.2013 11:45 92.25.4.***

Ahoj, na konci dubna se s manzelem stehujeme do Dubaie a rada bych poznala i nejake Cechy/Slovaky, kteri zde ziji. Rada bych se s nekym dala do kontaktu jiz predem, resime kde bydlet a ja resim kde rodit :-P takze bych se rada zeptala na tipy. DIky Lucie

Inka
31.01.2013 08:22 78.111.121.***
Re: Výlet do Dubaje  

Teď v lednu jsme se vrátili z dovolené v SAE, také jsem se bála, protože je to přece jen něco jiného, než naše dovolené, ale vše bylo v pohodě. Nikdo si Vás nevšímá, lidé jsou milí a ochotní a fakt je v SAE bezpečno a čisto, žádné zdravotní problémy jsme za 14 dní pobytu neměli. Taxikáři stojí v řadě, ihned zapínají tachometr, celou cestu vidíte na dispelji, jak nabíhá cena a stejná trasa stála pokaždé stejně. Pražské bych poslala na exkurzi. Pokud umíte anglicky, tak se určitě neztratíte, vše je psáno nejprve anglicky a pak arabsky, i na měně. My umíme jen pozdravit a poděkovat. Na letišti nebo potom na mnoha místech jsou k dostání zadarmo mapy. Pěkný pobyt. :-)

• Anonym (1)
Petr Techlovský
30.01.2013 14:38 90.181.185.***
nový krajan  

Zdravím,
2.2.2013 přijíždím já a 17.3.13 přijíždí i moje manželka Petra k dlouhodobému pracovnímu pobytu v UAE-Dubai. Budu přesídlovat z domoviny k pobočce stejné norské firmy a samozřejmně vítám jakýkoliv kontakt na CZ/SK krajanské sdružení. Určite bych rád od pana Odvalila a jeho ženy & přátel získal nějaký tip či kontaktní e-mail. V únoru se budu zabydlovat a jistě by se našla chvilka i na "welcome drink" ;-). Na zmíněnou akci http://czechandslovakball2013.eventbrite.com/ se určitě rád dostavím...i když bez manželky.
přeji hezký den
petr techlovský

• Anonym (1)
Puclík
29.01.2013 17:34 77.48.92.***
Výlet do Dubaje  

Dobrý den , v termínu od 15-18.3 budu pobývat se svou dcerou v Dubaji, najde se zde ochotný človíček, který by nám rád dělal společnost?
Trochu se toho výletu bojím- :-)

Děkuji

Lukas Odvalil
28.01.2013 15:12 94.205.191.***
Czech & Slovak Ball in Dubai 2013  

Mili pratele v UAE,
jiz sedmym rokem poradame se skupinkou dobrovolniku ples pro ceskou a slovenskou komunitu v UAE. Pokud mate zajem seznamit se s krajany nebo se jen pobavit, radi bychom vas a vase zname pozvali na ples.

Na nasledujicim odkazu jsou k dispozici veskere informace.
S pranim hezkeho dne,
Lukas Odvalil a
Muna Awwadova

Czech & Slovak Ball in Dubai 2013
http://czechandslovakball2013.eventbrite.com/

Ples se kona v patek, 22.02. 2013, od 19:00 do 02:00
v Dubai Creek Golf & Yacht klubu - Golf Clubhouse Terrace
Vecere od 20:30 hod.

Na co se muzete tesit:
- Gala Dinner (gulasovka, bryndzove halusky, smazeny syr s hranolkami a tatarkou, svickova, pecena kachna s knedlikem a zeli, veprovy rizek s bramborovym salatem a domaci sladkosti)
- Vystoupeni Marty Singh (sopran)
- Tanecni program s ceskou a slovenskou hudbou
- Slosovani o sladke ceny
- Profesionalni fotograf a tisk fotek behem plesu
- Krome klasickych alk. napoju i lahvovy Pilsner Urquell (napoje se plati zvlast)

Vstup: 140 AED / osoba

marfi
14.01.2013 07:25 2.51.239.***

AHOJ , sem v Ras al Khaimach do dubaje jezdim hodne tel:050 4317867 mužeš volat ,zatim ,,,,,,,,,,,MARFI

Alena
11.11.2012 06:22 92.98.17.***
rodina s detmi  

Zdravim vsechny kdo zije v Dubaji. Bydlime tady jiz nejaky mesic a radi bychom se poznali s ceskou/slovenskou rodinou s detmi. Mame tri deti, takze je u nas hodne veselo. Urcite se ozvete budeme se tesit. Alena (alena@hyhlik.com)

h.lenicka 19.04.2012 13:08
Re: aupair  

Marcela: jestli chces práci v UAE jako aupair,tak si otevři google a najdi si to na něm!vsechno v nem je, nespočet odkazů na společnosti a rodiny,které tam žijí a hledají aupair!Ja jich našla nekolik a už mam domluvené též. Otevři oči. Jestli se chceš osamostatnit,tak hledej sama,tam už ti taky nikdo pomáhat nebude! Já litám po svete už pár let a taky mi nikdo nehlídá záda!!! A o aupair se o tebe taky nebudou starat jako o dítě! Good luck

Marcela
26.03.2012 17:37 195.91.109.***

velmi by som chcela byt au pair v Dubai,ale neviem ako si tam najst rodinu.ziadnu agenturu,ktora sprostredkuje pracu tam nepoznam... :-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu