A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Ceska komunita

12.10.2007 01:03:25 | p.a.v.e.l.28
p.a.v.e.l.28
Zdravim.
Je v dubaji nejaka ceska komunita ktera se styka ???Jsem s manzelkou v Dubaji jiz 2 mesice a zatim jsme moc stesti na cechy nemeli.Diky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milan_AD 21.08.2009 21:58
RE: RE: RE: Srazik  

Zalezi odkud, z Dubaje a z Al Ain ted jezdi i autobusy. Ja bydlim na Hamdan Street. Ridicak taky jeste nemam, ale chci ho konvertovat na emiratsky co nejdriv a vyrazit do Omanu na potapeni. Rad bych nejake setkani zorganizoval.

Wynn 21.08.2009 20:19
RE: RE: Srazik  

No pro lidi bez auta je nemozny se dostat do Abu Dhabi :(( Tak mozna az za par tydnu

Milan_AD 09.08.2009 19:23
RE: Srazik  

A co takhle Abu Dhabi? Prijel jsem pred par tydnama a budu tady asi rok. Zatim jsem akorat windsurfoval v Beach Rotana. Nejake setkani by bylo super.

Wynn 01.08.2009 15:51
Srazik  

Tak kdy udelame nejaky hromadny megasrazik abychom se vzajemne poznali?? :)))

beataK 08.07.2009 08:01
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: pratele  

fakt neexistuje? :)
tak napisu mail jinak: walbea11-seznam.cz

Pantharei 07.07.2009 07:35
RE: RE: RE: RE: RE: RE: pratele  

akorát ten profil píše, že neexistuje :)

• Anonym (1)
beataK 01.07.2009 11:34
RE: RE: RE: RE: RE: pratele  

Cau Hannah, TDubai a Wynn
budu rada, kdyz se nekdy ozvete, na profilu mam mail
cau.b. :)

Wynn 29.06.2009 13:48
RE: RE: RE: RE: pratele  

ja bydlim tedka v Ewan residences, je to u Green Comunity..ale nemam ridicak, takze jsem odriznuta od sveta

Lukas.Z. 24.06.2009 18:58
business v UAE  

Zdravím, koukám že i v UAE je dostatek lidí mluvících Česky či Slovensky :)
Hledám k sobě obchodního partnera pro oblast UAE hodláme ke svím 16 zemím přidat další oblasti a jedna z nich by mohla být UAE.
Pokud se najde někdo kdo má obchodního ducha a orientuje se v UAE ozvěte se mi rád Vám sdělim bližší infoemace

safir80 24.06.2009 15:22
prace  

CAuky vsem, dodelal jsem nedavno Ing ekonomiku a umim perfektne arabsky, a hledam prace v UAE , nevite o necem? budu rad kdyz mi nekdo pomuze a prehodi praci dekuji...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu