A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Burj Al Arab

13.03.2009 20:32:44 | hafada
hafada
Nocoval někdo v tomto hotelu? Od CK Fischer mi došla nabídka kombinace tohoto hotelu s Hilton Ras Al Khaimah Resort&Spa za necelích 60 000Kč. Je to sice ranec ale zážitek na celej živoz :-)Tady na Orbionu je spousta fotek ale stále se opakujících - má někdo i fotky z pokoje a jiných částí hotelu než je přízemí?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hafada 30.04.2010 15:50
RE: Burj  

dík za info, rád bych se tam někdy kouknul taky

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jirrka 22.04.2010 14:38
Burj  

Bydleli jsme v Al Qasr, což je součást areálu Jumeirah do kterého také spadá Burj.V Burj jsme byli akorát na obědě a to v restauraci Al Muntaha - to je ta ve 27. patře v té "otevřené knize" vysoko nad mořem. Je to určitě zážitek, který stojí zato, ostatně mít rezervaci do restaurace je jediná možnost jak se do tohoto hotelu podívat, pokud tam nechcete rovnou bydlet. Prohlídli jsme si i prostory hotelu (jen tam kam nás pustili) a musím říct že ze všeho tam na nás padal jen chlad a divná okázalost. Jídlo bylo velmi průměrný při ceně cca 2 000Kč za oběd na osobu, ale i tak to asi stojí zato se tam jednou podívat.

• Anonym (3)
hafada 18.04.2010 16:23
RE: tripadvisor  

a to je co?

Rob
16.04.2010 15:28 194.79.55.***
tripadvisor  

zkuste tripadvisor, tam je fotek spousta právě od turistů, ne z katalogů

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
hafada 10.05.2009 18:39
RE: www  

Dík, na stranký hotelu jsem koukl. Spíš mi šlo o to aby sem někdo napsal kdo v tomto hotelu nocovla - ale i tak dík :-)

Richie 05.05.2009 12:13
  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
Eclipse 24.03.2009 10:21
Burj Al Arab  

Pokud v hotelu nebydlíš, ale jdeš jenom na "čumendu" dál než do atria, na jídlo do restaurace, do výtahu a na záchod tě nepustí.

• Anonym (1)
hafada 13.03.2009 20:32
Burj Al Arab  

Nocoval někdo v tomto hotelu? Od CK Fischer mi došla nabídka kombinace tohoto hotelu s Hilton Ras Al Khaimah Resort&Spa za necelích 60 000Kč. Je to sice ranec ale zážitek na celej živoz :-)Tady na Orbionu je spousta fotek ale stále se opakujících - má někdo i fotky z pokoje a jiných částí hotelu než je přízemí?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu