A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

bin majid resord a beach

02.05.2007 20:29:42 | marek66
víte nekdo neco o techto hotelích moc by mi to pomohlo
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ivoivo 02.01.2009 05:52
RE: RE: RE: RE: RE: RE: re  

můžete mi napsat kolik stojí v sae cigarety? dík

R29 19.03.2008 15:58
RE: RE: RE: bin majid resord a beach  

Na širé moře vidět je ale nesmí se koukat kolmo do moře. Je třeba se dívat severozápaně :o) Myslím si že stavba umělého poloostrova nijak nenarušuje klid ani pohodu u moře. Polostrov je dlouhy asi 2km a jezdí tam nakladní automobily vozící kamení. Pokud se clovek dívá kolmo do moře je vzdálen asi cca 2 km od pobřeží. Je jakoby do lehkého půlkruhu. Takže si člověk může připadat jako ve velkém zálivu. Ale opravdu to nijak nenarušuje okolí ani klid. Jedinou nevýhodu kterou tento hotel má je jeho poloha. je na uplné samotě a široko daleko nic není. Zábava v hotelu není žádná. K hotelu patří jen 3 bary a to je vše. Ale pláž má hezkou a hotel je čistý a má pěkný bazén.

Benii 14.03.2008 21:22
RE: RE: bin majid resord a beach  

Dost nechápu že kazí výhled uměle tvořený poloostrov , to je tak velkej a tak blízko? V jaké fázi je kdy to tak dodělaj? takže z pláže nevidíš na širé moře?

bohuš
15.11.2007 21:23 88.100.239.***
RE: bin majid resord a beach  

Tak vidím,že jsem s tou hloubkou moře zadal na šikroké téma ......,co? Já tam byl spokojenej-myslím bungalovi.Výhled na moře opravdu kazil uměle tvořený poloostrov,kde se pracovalo skoro celý den.Ale když se jede člověk odreagovat,vegetit a odpočívat,tak ho nerozháže ani stále makající Pakistánci a Indové.Mě se tam líbilo a doporučuji SAE !!

Martino 15.11.2007 17:14
RE: RE: RE: RE: bin majid resord a beach  

Voda v moři u BM Resortu, kousek od břehu, vyhřátá, má na konci léta opravdu kolem těch 36 stupňů. Klienti to měřili dětským teploměrem do vody... A co se týká té hloubky, je Perský záliv je hodně mělký, právě proto se jim tam staví dobře ty ostrovy... Lodě s největším ponorem jezdí do přístavu ve Fujairah v Indickém oceánu.

Martino 15.11.2007 17:11
RE: RE: RE: bin majid resord a beach  

Perský záliv je zálivem Indického oceánu a představuje pokračování Ománského zálivu se kterým je spojen Hormuzským průlivem. Rozkládá se mezi Arabským poloostrovem a Íránem. Má rozlohu 239 000 km&sup2;, délku asi 1 000 km a šířku 35-380 km. Převládají však malé hloubky do 50 m, maximální hloubka je zde 104 m. Teplota vody v létě 30-33 °C, v zimě 15-21 °C, slanost 37-40 ‰.

R29 15.11.2007 15:09

Tak za našeho pobytu ceduli s teplotami čas od času změnili. Jelikož směrek k červenci teplota mírně stoupla nahoru... Pokud jsi mel na mysli ten "záliv" u hotelu tak to pak možná ano, já zálivem myslel celé to moře.... A k těm lodím... budujou tam ten umělý poloostrov a občas tam pluly v dálce nákladní lodě... :-P

bohuš
14.11.2007 17:24 88.100.239.***
RE: bin majid resord a beach  

V zálivu,kde je Bin Majid Resord,tak žádné lodě neplují.O hloubce 10m nám říkal průvodce,přiznám se,že jsem se nepotápěl.Ten obrázek s cedulí o teplotách znám,měl jiné hodnoty a za celou dobu pobytu se nezměnil.Bazén byl vážně studenější než moře.

R29 14.11.2007 16:29

Foto teplot z hotelu Bin Majid beach resort- začátek července 2007

R29 14.11.2007 16:26

Já jsem byl v tomto hotelu na zaačátku července a moře mělo 30C, kdyby mělo 38C tak tam nebude život. Max. teplota je kolem těch 30C. Jinak je tam opravdu hrozné vedro. A s tou hloubkou to bude jistě také jinak, nebot tam plujou obrovské lodě, což je vidět i v Dubajském přístavu. A bazén v tomto hotelu ochlazován také nebyl (červenec 2007) voda měla 34C. V hotelu díky teplu netekla studená voda, takže ochlazení bylo možné leda na recepci či v restauraci kde byla zima. :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu