A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bin Majid Beach Resort

19.01.2008 19:10:03 | toom
Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
25.02.2017 13:39 212.4.155.***
Re: Bin Majid Beach Resort  

Dobrý den,až se vrátite z dovči písněte sem zážitky.My letíme 26.3.2017
Hezkou dovolenou Zdenka

Neregistrovaný uživatel
24.02.2017 12:48 90.176.72.***
Re: Cabanas  

Zdravím,
před 6 lety jsem byla v cabanas v emirátu Ras al Khajmah. Bohužel jsem vůbec nebyla nadšena. Dostali jsme cabanas hned za klimatizační jednotkou pro restauraci a to bylo panečku otřesné. Jenže oni ty klimatizační jednotky jsou za chalety všude takže si nevyberete. Byli jsme v březnu, foukal uragán každý den a na pláži jsme byli sami za hradbou postavenou ze všech schopných lehátek, co neuletěli do moře. Moře je písečné, nikoliv průzračné a vůbec písek lítá všude. Výhled je na pořád proudící nákladní vozy s pískem, který zřejmě vozí z jednoho konce na druhý, aby vybudovali další a další umělé ostrovy a hotely. Pookřáli jsme na zajímavém výletě v Dubaji, to opravdu stojí za to. Je mi líto, že možná zklamu ty , co se chystají do SAE. Třeba jsem měla pech jen já.

Neregistrovaný uživatel
24.02.2017 10:15 212.4.155.***
Re:  

Děkuji za odpověď.Jěště jedna otázka,letíme s Travel servis je v letadle občerstvení?Slyšela jsem že některé letecké společnosti to zrušily.
Děkuji za info.Zdenka

Neregistrovaný uživatel
24.02.2017 07:16 94.57.48.***

Na resortu se zadna kauce neplati. Pouze se plati pobytova taxa.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
23.02.2017 19:54 212.4.155.***
Re: Bin Majid Beach resort - únor 2017  

Dobrý večer ,platili jste jste nejaky depozit v resortu?
děkuji za info.zdenka

Neregistrovaný uživatel
23.02.2017 19:39 212.4.155.***
Re: Bin Majid Beach Resort  

Ahoj ,my letíme 26.3..Můžeš to nějak okomentovat až se vrátíš.Moc Děkuji Zdenka

Neregistrovaný uživatel
21.02.2017 10:01 37.77.238.***
Blíží se dovolená  

Letíte někdo s EXIMem a Fly Dubai do Beach Resortu 16. dubna tr. ? Pokud ano, s jakými poznatky a "těšením se" ? Díky předem za odpověď, JŠ z Ko 8-)

daurba 03.02.2017 07:58
Re: Bin Majid Beach resort - únor 2017  

Pujcte si auto, at na ty vylety nemusite menit moc tech EUR. A uzijte si to, co si uzivaji a foti mistni...mraky, vitr, vlny, za dest se i modli! Dnes se dokonce v noci ocekava vytouzene snezeni na vrcholcich hor. Proste jak bude, tak bude. Uzijte kazdeho pocasi a netruchlete. Ba naopak, ted je sice zima, ale je to nejlepsi obdobi na prohlidku Emiratu. A neni jenom Dubaj, kam se da podivat. RAK je blizko hor a urcite je co videt. Ale radej z auta, nez menit moc tech EUR na vylety.Nemate se ceho obavat.

Neregistrovaný uživatel
02.02.2017 11:59 37.188.129.***
Bin Majid Beach resort - únor 2017  

Dobrý den,cestuje někdo do tohoto resortu v termínu od 17-24.2.2017??? :-) Nejsem si jistá,jestli jsme zvolili dobrý termín a po přečtení těchto recenzí už jsi nejsem ani jistá jestli jsme zvolili dobré místo :-!
Kolik si tak vyměnit euro sebou,nákupy neplánujeme jen nějaký ten výlet...Poradíte prosím?

Neregistrovaný uživatel
26.01.2017 11:46 92.62.227.***
Vánoce i Silvestr v Bin Majid Beach Resort  

V resortu jsme byli přes vánoce i Silvestra. Ubytování super, jídlo taky. V bazénu jsem vůbec nebyla, byl studený. Počasí od 11 h do 16.30 pěkné. Bylo asi 28C, moře mělo 24C. Koupání dobré tak od 12 max. do 16 h, pak byl odliv a opravdu vylezla tráva a dno bylo blátivé, voda zakalená. Večery hodně vlhké, chladné a ráno mlhy.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu