A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bin Majid Beach Resort

19.01.2008 18:10:03 | toom
Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
02.02.2017 11:59 37.188.129.***
Bin Majid Beach resort - únor 2017  

Dobrý den,cestuje někdo do tohoto resortu v termínu od 17-24.2.2017??? :-) Nejsem si jistá,jestli jsme zvolili dobrý termín a po přečtení těchto recenzí už jsi nejsem ani jistá jestli jsme zvolili dobré místo :-!
Kolik si tak vyměnit euro sebou,nákupy neplánujeme jen nějaký ten výlet...Poradíte prosím?

Neregistrovaný uživatel
26.01.2017 11:46 92.62.227.***
Vánoce i Silvestr v Bin Majid Beach Resort  

V resortu jsme byli přes vánoce i Silvestra. Ubytování super, jídlo taky. V bazénu jsem vůbec nebyla, byl studený. Počasí od 11 h do 16.30 pěkné. Bylo asi 28C, moře mělo 24C. Koupání dobré tak od 12 max. do 16 h, pak byl odliv a opravdu vylezla tráva a dno bylo blátivé, voda zakalená. Večery hodně vlhké, chladné a ráno mlhy.

Neregistrovaný uživatel
22.01.2017 14:06 217.197.144.***
Re: Bin Majid Beach resort - prosinec  

Tak proč jste v diskusi o Resortu?!!!! :-X

Neregistrovaný uživatel
20.01.2017 08:04 213.62.126.***

Ještě bych chtěla dodat , že jsem byla v BIN MAJID BEACH HOTEL ne v BIN MAJID BEACH RESORT . 8-)

Neregistrovaný uživatel
18.01.2017 08:08 213.62.126.***

Tak si představte , že dělám v automobilovém průmyslu....žádná propaganda , ale čekala jsem , že někdo takový ozve...tak mi napiště co si mýslíte , že by mělo být špatně...pokud jste tam byl.

Alena Šepsová 17.01.2017 10:21

to 217197144 - Bylo by možné být konkrétní ve Vašem hodnocení? Každý preferuje něco jiného, ale být takhle agresívní je trošku přes čáru.Napište svoji recenzi a uveďte svůj názor na pobyt. Přeji pěkný den Alena Šepsová A ještě dodatek - již se vůbec nedivím, že sem již téměř nikdo nepřispívá svými názory, neboť hned dostane od NĚKOHO pěknou ,,utěrku"

Neregistrovaný uživatel
17.01.2017 09:55 217.197.144.***

Takovou blbost muže napsat pouze agent cestovní kanceláře! Přestali vám sem jezdit lidi,že! Nedivím se. Horší místo není! Nemažte lidem med kolem pusy! Propaganda jako za minulého režimu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.01.2017 08:08 213.62.126.***

Zdravím
minulý týden jsem se vrátila z tohoto hotelu, byla jsem zde na Silvestra....Hotel super,jídlo výběr všeho dost,bazén a bar výborný, pláž - ano odliv , ale ne žádný bahňák a ještě smradlavý , možná měl někdo smůlu , ale za nás těch 10 dní nic.Dalo se koupat , byly vlny . Bylo to fajn. Výlety do Dubaje - taxi , do Abu Dhabi půjčené auto na celý den - výlet do Ferarri parku, výlet do blízkého Ice Landu -super nikdo nikde nic přeplněného . Ohňostroj v Dubaji taky hezké a na to kolik tam bylo lidu to bylo dobré , nic přeplněného jen spousta lidí kolem.Já byla spokojená.

Neregistrovaný uživatel
07.12.2016 15:07 217.197.144.***
Re: alkohol v hotelech  

Pokud máte all inclusive tak mužete chlastat celou dovolenou od rána do večera a od večera do rána! Pak si ale nebudete nic pamatovat o:))) Ono totiž ty vysoké teploty dělají divy!

Neregistrovaný uživatel
07.12.2016 13:50 92.62.227.***
alkohol v hotelech  

Jak je to s alkoholem, doufám, že tam není nějaké omezení? Konkrétně v Bin Majid Beach resort .

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu