A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bin Majid Beach Resort

19.01.2008 18:10:03 | toom
Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Rad
20.03.2012 14:29 46.13.54.***
Re: Bin Majid Beach Resort  

Zdravim, pravdu mas v tom, ze to byla opravdu super cena, jeste vzhledem k tomu ze jsme byli dva dospeli a dve odrostlejsi deti a dali nam jeden velky junior suite plus jeden normali pokoj. 8-). Nevim ale jak to myslis, ze vsechny hotely, krom BM jsou radne nacenene. Jelikoz jsem byl v Emiratech dvakrat dost jsem to sledoval a prislo mi ze prave u BM byl rozptyl- katalogova cena a Last asi nejmensi ze vsech. Takze pokud BM neni radne nacenen, melo by se dat s cenou flexibilne pracovat. Nevim, mozna se pletu. Katalogova cena Al Hamra village unor, brezen nekde kolem 22 - 25tis na osobu s polopenzi. Superlastka 14tis. Velky skok!
Vroce 2008 jsem tam byl v na konci dubna taky na last, ale uz ne na super last, placeno asi 14 dni pred odletem. Mel jsem obavy z toho viza, protoze me dost stresli v cestovce, ze se to nestiha a pak jeste stupidni poplatek asi 1000,- CZK za expresni vyrizeni viza. To je ale jenom trik cestovek jak z tebe dostat prachy... Letos jsem se presvedcil, ze se da vizum sehnat za 3-4 dny, pokud v tom teda neni patek a sobota. Mimochodem pred 4 lety jsem platil 17 400,- na osobu. Pravda je taky to, ze v unoru bylo more chladnejsi. Nekdo to tam dokonce meril a nameril 22st. Vzduch neco kolem 27st, takze normalni evropske leto. Koupali jsme se denne. Do Dubaje to bylo stejne daleko, jako pred ctyrmi lety, ale troufam si rict, ze se doprava v Dubaji zlepsila asi tak o 200%. Cesta z Al Hamra Village trvala k Burj Chalife necelou hodinu a letiste jsme mijeli asi za 45min. Taxikar jel ale docela svizne... :-D Byli jsme tam za ten tyden dvakrat a myslim, ze to stacilo...

Neregistrovaný uživatel
14.03.2012 11:37 85.207.29.***

Dobrý den, souhlasím tady s názorem pána(paní) kdo jede do Dubaje za 15 tisíc tak si jako myslí že bude mít zlaté kohoutky???lidi z hrušky dolů......já koupila loni v květnu Umm al Quwain na 8 dnů a All inclusive za 14.990 Kč, pokud to někto seženete za podobné peníze tak neváhejte, byla to paráda!Letos jedeme za 14 dnů do Bin Majid Beach Resort za jednou tolik tak jsem moooc zvědavá v čem to bude lepší :-D

kimona 13.03.2012 15:26

jo,jo,svatá pravda ;-)

Neregistrovaný uživatel
13.03.2012 14:49 46.227.12.***

Jo, ještě moje reakce byla na stížnost cestovatele, který za svůj pobyt možná zaplatil také 15 000,- v last - nevím - ale hudroval, jak vše stálo za prd a jak to byly vyhozené peníze. Já když cestuji, pouze za letenku s Emirates dám
11 500,- Kč Tudíž částku 20 000,- mám jako hranici, kdy by měli být všichni spokojeni, protože dostávají svůj pobyt skutečně se slevou. I hotely a cestovní kanceláře musí pracovat se ziskem a nestavět se do pozice charity.Český národ je fenomenální v tom, jak považovat ceny pod hranicí nákladovosti za normální. Naši. lidé chtějí nereálnou cenu vždy. A podívejte, jak jsme dopadli nyní třeba s vejci.

Neregistrovaný uživatel
13.03.2012 14:41 46.227.12.***

To bylo super štěstí, na to se nedá spoléhat. Beru to tak, že letenka do Dubaje stojí nejméně 9000 korun a hotely u moře kromě Bin majid jsou všechny řádně naceněné. Zkus si cenu na booking. com a ceň si toho, že jsi koupil takovou last. Znovu opakuji - cena do 20 000 u moře je na spojené arabské emiráty cena nízká. Super lastku jste měli v únoru, kdy je u moře trochu chladněji - v ten moment si troufám říci, že za ty stejné peníze bylo lepší vzít lastku přímo v dubaji ve městě, že jste moře stejně moc neužili a do Dubaje jste to měli daleko.

Rad
13.03.2012 12:12 90.180.156.***

Jestli muzu doporucit a jeste to jde, tak si zmen Bin Majid za Al Hamru Village.
Je to za priblizne stejnou cenu a kvalitnejsi a lepe polozeny hotel.
Jinak s tebou souhlasim...

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Rad
13.03.2012 12:02 90.180.156.***

Nevim, proc myslis, ze cena do 20 000,- za tyden se snidani je nizka.
Vratil jsem se pred dvema tydny. Za super last minute s troskou adrenalinu kvuli vizu (fakt nebylo moc casu na vyrizeni, protoze jsem to kupoval 6 dni pred odletem) jsem platil 14 000,- na osobu s polopenzi s ceskou CK. Al Hamra Village.
Nevim ale jestli to byla nahoda, velky stesti, nebo maly zazrak.... :-D 8-)

kali23 09.03.2012 13:10

my ideme v apríli a chceli sme naozaj dobrý hotel, posledných pár rokov vyberáme zásadne zájazdy s nemeckými či rakúskymi cestovkami, kde i ten luxusnejší hotel, kúpite naozaj za dobrú cenu. Len musíte vystihnúť ten správny čas, kedy to musíte objednať.
Priznávam zvažovali sme aj dovolenku cez Exim/Kartago, napríklad,hlavne kvoli odletu z Bratislavy, bezstarostnému vybaveniu víz.., ale ked sme si to porovnali s nemeckou, 5* Hilton, s výbornými recenziami, odlet z Viedne s Emirates (nie s TVS alebo CSA), no nebolo nad čím váhať takto nás vyšiel Allincl. na 7 dní 1293E + víza a poistenie, ked som pozerala tento hotel cez už spomínané cestovky ponúkali ho v tom termíne od 2139E aj vyššie + tie ich rôzne príplatky...

ingotek 09.03.2012 07:17

Přesně musímsouhlasit zDaurbou. Já se sice teprve do SAE chystám v červenci. Letim do Bin Majid Hotel.Zaplatil jsem 21000 Kč i s vizem a tranzitem na letište do Prahy, takže vím, že jedu do nejlevnějšího hotelu. Nejedu do SAE obdivovat svuj hotel a jedu obdivovat zemi a to, že muj hotel bude vypadat z venku staře, to je mi šumafuk. Mám klimatizaci na pokoji, je tam i postel a mám i snidani a večeři a to je to hlavní. ¨Pokud by jsem hledal větší luxus tak si jednou tolik připlatit anebo AL Arab za 170000 Kč. Někdo si myslí, že zaplati to nejlevnější a čeká to nejlepší. To je chyba. Vím i že v červenci je tam vedro ale je to moje volba se kterou musím počítat

daurba 08.03.2012 22:51

Bohužel si lidé neuvědomují, že cena do 20 000 v UAE za týden je velmi nízká - za tuto cenu bych byla spokojena i s úrovní kempu, dokonce bych ani více neocekavala. Bin Majid resort je nejlevnější nabídka v celých emirátech, úroveň tomu odpovídá. Bin Majid hotel RAK ..... starší hotel, nabízí se také levně, vadila by mi uzavřená pláž. Kdo očekává, že je v emirátech něco levneho zadarmo, může být zklamán. Dokonce vše co znáte z cestopisu musíte tučně zaplatit, pokud to chcete vidět. Ale něco za ty prachy stojí. Takže příště radim nevybirat nejlevnější last-minute nebo se dopředu smířit s tím, že za ty prachy to nebude luxusní.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu