A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bin Majid Beach Resort

19.01.2008 19:10:03 | toom
Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
kimona 13.03.2012 15:26

jo,jo,svatá pravda ;-)

Neregistrovaný uživatel
13.03.2012 14:49 46.227.12.***
Re: Bin Majid Beach Resort  

Jo, ještě moje reakce byla na stížnost cestovatele, který za svůj pobyt možná zaplatil také 15 000,- v last - nevím - ale hudroval, jak vše stálo za prd a jak to byly vyhozené peníze. Já když cestuji, pouze za letenku s Emirates dám
11 500,- Kč Tudíž částku 20 000,- mám jako hranici, kdy by měli být všichni spokojeni, protože dostávají svůj pobyt skutečně se slevou. I hotely a cestovní kanceláře musí pracovat se ziskem a nestavět se do pozice charity.Český národ je fenomenální v tom, jak považovat ceny pod hranicí nákladovosti za normální. Naši. lidé chtějí nereálnou cenu vždy. A podívejte, jak jsme dopadli nyní třeba s vejci.

Neregistrovaný uživatel
13.03.2012 14:41 46.227.12.***

To bylo super štěstí, na to se nedá spoléhat. Beru to tak, že letenka do Dubaje stojí nejméně 9000 korun a hotely u moře kromě Bin majid jsou všechny řádně naceněné. Zkus si cenu na booking. com a ceň si toho, že jsi koupil takovou last. Znovu opakuji - cena do 20 000 u moře je na spojené arabské emiráty cena nízká. Super lastku jste měli v únoru, kdy je u moře trochu chladněji - v ten moment si troufám říci, že za ty stejné peníze bylo lepší vzít lastku přímo v dubaji ve městě, že jste moře stejně moc neužili a do Dubaje jste to měli daleko.

Rad
13.03.2012 12:12 90.180.156.***

Jestli muzu doporucit a jeste to jde, tak si zmen Bin Majid za Al Hamru Village.
Je to za priblizne stejnou cenu a kvalitnejsi a lepe polozeny hotel.
Jinak s tebou souhlasim...

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Rad
13.03.2012 12:02 90.180.156.***

Nevim, proc myslis, ze cena do 20 000,- za tyden se snidani je nizka.
Vratil jsem se pred dvema tydny. Za super last minute s troskou adrenalinu kvuli vizu (fakt nebylo moc casu na vyrizeni, protoze jsem to kupoval 6 dni pred odletem) jsem platil 14 000,- na osobu s polopenzi s ceskou CK. Al Hamra Village.
Nevim ale jestli to byla nahoda, velky stesti, nebo maly zazrak.... :-D 8-)

kali23 09.03.2012 13:10

my ideme v apríli a chceli sme naozaj dobrý hotel, posledných pár rokov vyberáme zásadne zájazdy s nemeckými či rakúskymi cestovkami, kde i ten luxusnejší hotel, kúpite naozaj za dobrú cenu. Len musíte vystihnúť ten správny čas, kedy to musíte objednať.
Priznávam zvažovali sme aj dovolenku cez Exim/Kartago, napríklad,hlavne kvoli odletu z Bratislavy, bezstarostnému vybaveniu víz.., ale ked sme si to porovnali s nemeckou, 5* Hilton, s výbornými recenziami, odlet z Viedne s Emirates (nie s TVS alebo CSA), no nebolo nad čím váhať takto nás vyšiel Allincl. na 7 dní 1293E + víza a poistenie, ked som pozerala tento hotel cez už spomínané cestovky ponúkali ho v tom termíne od 2139E aj vyššie + tie ich rôzne príplatky...

ingotek 09.03.2012 07:17

Přesně musímsouhlasit zDaurbou. Já se sice teprve do SAE chystám v červenci. Letim do Bin Majid Hotel.Zaplatil jsem 21000 Kč i s vizem a tranzitem na letište do Prahy, takže vím, že jedu do nejlevnějšího hotelu. Nejedu do SAE obdivovat svuj hotel a jedu obdivovat zemi a to, že muj hotel bude vypadat z venku staře, to je mi šumafuk. Mám klimatizaci na pokoji, je tam i postel a mám i snidani a večeři a to je to hlavní. ¨Pokud by jsem hledal větší luxus tak si jednou tolik připlatit anebo AL Arab za 170000 Kč. Někdo si myslí, že zaplati to nejlevnější a čeká to nejlepší. To je chyba. Vím i že v červenci je tam vedro ale je to moje volba se kterou musím počítat

daurba 08.03.2012 22:51

Bohužel si lidé neuvědomují, že cena do 20 000 v UAE za týden je velmi nízká - za tuto cenu bych byla spokojena i s úrovní kempu, dokonce bych ani více neocekavala. Bin Majid resort je nejlevnější nabídka v celých emirátech, úroveň tomu odpovídá. Bin Majid hotel RAK ..... starší hotel, nabízí se také levně, vadila by mi uzavřená pláž. Kdo očekává, že je v emirátech něco levneho zadarmo, může být zklamán. Dokonce vše co znáte z cestopisu musíte tučně zaplatit, pokud to chcete vidět. Ale něco za ty prachy stojí. Takže příště radim nevybirat nejlevnější last-minute nebo se dopředu smířit s tím, že za ty prachy to nebude luxusní.

Neregistrovaný uživatel
08.03.2012 17:22 88.101.83.***

ted jsme se vratili.,je to pruser, a vyhozeny prachy,ubytovani v cabanas pripomina rakosove chatrce s urovni jedno hvezd.pensionu s kazdodenni porci arab.hudby az do rannich hodin s hlasitosti dobre zavedene diskoteky. jidlo-stale stejne chude menu trikrat jinak.hotelovy servis sice funguje ale pisek z pokoje a prach si budete casto uklizet sami.More je sice jiz teple a ciste ale misto zivota tam uvidite igelitaky.Okoli je opravdu romanticke asi jako sidliste v dobe vystavby.preji vam hodne stesti.nas uz tam nikdo neuvidi.

Neregistrovaný uživatel
14.02.2012 17:33 88.101.83.***

dobrý den.prosím o radu O:-) kde najlepe máme vyměnit eura?jedeme do hotelu Bin Majid Beach Resort.děkují

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu