A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bin Majid Beach Resort

19.01.2008 19:10:03 | toom
Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Martino 22.01.2008 20:41
RE: RE: RE: Bin Majid beach resort  

Co se týká výletů - k tomu si dovolím komentář - ceny jsou závislé na místním partnerovi (ne CK) a to v SAE samozřejmě není nejlevnější. Podle srovnání s jinými destinacemi, jsou ceny naopak srovnatelné. Ale je to věc názoru. Ale ještě doplněk - nikdy nesrovnávejte "kolik by to stálo, kdybychom jeli třeba taxíkem" - protože v tom výletě si taky kupujete službu českého průvodce. A ten musí být perfektně připravený - a to jsou věci, které jsou právem obecně hodně ceněné, protože je to náročné (a tedy drahé). Takže tak, někdo to dokáže ocenit víc, někdo míň...

R29 22.01.2008 10:30
RE: RE: Bin Majid beach resort  

Já také nejsem příznivce animačních programů a to převážně denních programů. Večer ale vždy něco malého uvítám. Mě se hotel líbil, jen byla skoda, ze není více k nejaké civilizaci a pak me trochu zklamala nabídka jídla. Bylo velmi chutné ale velmi malý výběr, na Emiráty bych očekával trochu bohatší nabídku. Z ovoce vesměs jablka až po naší stížnosti něco málo přidali a pak neustále stejné 3 druhy zákusků. pak jsem také nebyl nadšený z výletů co nabízela CK exim tours, cena neodpovídala kvalitě. Ale jinak byla dovolená fajn. Vesměs jsme byl spokojen, cena za 14-ti denní pobyt byla velmi dobrá (20.000,- vč. polpatku s polop) radek

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Martino 21.01.2008 17:45
RE: Bin Majid beach resort  

R29: Pravda, pravda. Ale hodně klientů "nudu" na dovolené vyhledává a animační programy jsou pro někoho iritující, zvlášť v malém resortu, kde se nedá utéct. Město RAK je 18km vzdálené (taxík za pár korun). Ale do nedávna se jezdilo do SAE většinou jenom na týden a to se nudit nestačíte, pokud ještě v tom máte jeden nebo dva výlety...

R29 21.01.2008 16:35
Bin Majid beach resort  

ahoj, na svých stránkách mám fotky z tohoto hotelu. Cabanas jsou asi 100 m od moře. Ale v tomto hotelu je hrozná nuda. je na samote a nikde kolem nic není. V hotelu nejsou ani animační programy. Bazeny jsou v hotelu 2 oba kousek od moře. Areal není velký.Radek

Martino 21.01.2008 10:11
RE: Bin Majid Beach Resort  

Ahoj, všechny info ohledně cabanas jsou na stránkách eximu vč. fotek (sám jsem je fotil). V březnu už bude počasí teplejší, než teď (a jak tady píší ostatní i teď se dá koupat...). V lednu a únoru může zapršet, v březnu už by na 99% nemělo.

toom
19.01.2008 18:10 85.92.38.***
Bin Majid Beach Resort  

Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu