A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bin Majid Beach Resort

19.01.2008 18:10:03 | toom
Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 17:47 217.197.144.***
Re: Prodloužené léto  

Dobrý den Sáro!
Děkuju za dobrý tip na lehátko. Jak jsem na něho mohla zapomenout :-\
Ještě se zeptám... ručníky a fén je zbytečné s sebou tahat že?!

Máte se? Počasí? Že se vůbec ptám! :-D :-D :-D
Hezký zbytek dne! I.

Neregistrovaný uživatel
09.09.2016 21:50 217.165.10.***

Krásný večer Ino nevadí pokud něco budete chtít vědět napište ráda odpovim jo a šnorchl je zbytečný raději nafukovací lehátko ale more uzijete nebojte není to tak hrozné jak lidi píší ja jsem v moři pořad :)

Neregistrovaný uživatel
09.09.2016 20:06 217.197.144.***

Facebook nemám. Děkuju vám za info alespoň přes tuhle diskuzi.
Hezký večer! Ina

Neregistrovaný uživatel
08.09.2016 22:04 217.165.10.***

Nemusí mít kalhoty chodí tu každý jak chce jen pokud budete chtít navštívit nákupní centrum v All Hamra tak raději dlouhý rukáv ženy (v tilku by vás mohli vykázat ven )pokud chcete vědět více nebo fotky pisnete mi Facebook Sara Sárinka Mrhy krásný večer

Neregistrovaný uživatel
08.09.2016 20:09 93.91.154.***

pokud jedete do nejakeho resortu od cestovky tak urcite obleceni nereste - pokud jedete do mestskeho hotelu tak hned uvidíte jak se obleknout -jinak jste exot

Neregistrovaný uživatel
08.09.2016 18:25 217.197.144.***

Zdravím na východ!
Měla bych dotaz ohledně toho jestli tam musí mít muži k jídlu dlouhé kalhoty?
Děkuji za odpověď :-)
Přeju hezký zbytek večera!

Neregistrovaný uživatel
07.09.2016 18:58 217.165.10.***

Nebojte i voda v moři dnes byla a koupali sme se ale opravdu mistami je hodně trávy a na dně pocit bláta ale more je teplé moccccccc a děkujeme za pozdravy i mi zdravíme Moravu

• multitech
Neregistrovaný uživatel
07.09.2016 15:44 217.197.144.***

Posílám pozdravy z Moravy!
A závidím.. :-) Ale mi se taky dočkáme.
Jsem zklamaná z toho moře. Dá se tam aspoň jakš takš
ráchat? Těšila jsem se jak celý pobyt nevylezu z vody...mořské!
Mějte se krásně!!

• multitech
Neregistrovaný uživatel
07.09.2016 10:43 217.165.10.***

Tak už jsme tu nebojte ubytování super máme pokoj 352 s výhledem na bazén a moře (do pasu jsme nic nedávali) služby supr personál usměvavý ochotný WiFi zdarma na recepci ,24 h all inclusive na pití v hlavní restauraci Oasis na pokoji zdarma trezor ,minibar na pokoji dvě piva a dva nealko nápoje zdarma plus dvě vody, set na kávu takže zatím vše supr akorad more opravdu zklamání málo vody a tráva .dnes tu byla delegátka slovenský mluvící ale je suprová vše vysvětlí poradí .

• multitech
multitech 05.09.2016 22:27

Je to super v resortu letím tam podruhé (((clap)))

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu