A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bin Majid Beach Resort

19.01.2008 19:10:03 | toom
Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Vendulka1 31.07.2011 11:25
Bin Majid Beach Resort - kauce  

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli jste dávaly vratnou kauci?? a kolik ?? Děkuji za odpověď odlet 3.8.

Niky23 10.04.2011 13:44
RE: RE: RE: RE: RE: Bin Majid beach resort  

Chtela jsem se zeptat jestli se nejak to zmenilo s moznosti nakupu v Bin Majid Beach Resort canabas, chalets...Je zde psano z roku 2008, ze je v pousti a nikde zadne obchody..?

3025 10.02.2011 15:16
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bin Majid beach resort  

Dobrý den,vrátil se někdo čerstvě z resortu?Mám dotaz brát si věci na šnojchrování?Jsou ručníky na pokojích,opět dotaz nákupní možnosti.Odlet 18.2 děkuji

anis 10.02.2011 08:48
RE: poplatky  

Neví někdo kolik se platí za internet a za kurty?V RESORTU -CHALETS.

real
07.02.2011 20:09 85.119.91.***
zmotáno  

semunka-recenze Vás pomotaly
ten hotel je popsán tady
http://exotika.orbion.cz/emiraty/diskuse/bin-majid-beach-hotel-ras-al-khaimah-8850/
vlaška-to jste to dost zmotala....

Semunka 07.02.2011 16:48
RE: RE: RE: RE: nákupní možnosti  

Ahoj, my jedeme do Bin Majid hotelu, přečetla jsem spousty recenzí a hodně dochází k záměnám hotelů. Vyčetla jsem, že u "resortu" nic není, u "hotelu" je KFC + nákupní možnosti. Oba tyto hotely jsou nedaleko od sebe.

anis 07.02.2011 14:33
RE: RE: RE: nákupní možnosti  

Jedeme do resortu do chalets.Připadají mi ty recenze nějaký pomotaný..To KFC je opravdu v recenzi s názvem ...resort.Takže zde opravdu není žádný krámek?

vlaška 07.02.2011 13:00
RE: RE: nákupní možnosti  

:-D Dobrý den ono je rozdíl do kterého hotelu jedete jestli do hotelu Bin Majid Beac hotel tak venku před hotelem je opravdu KFC ale Resort Cabanos Bin Majid není :-D

anis 07.02.2011 12:20
RE: nákupní možnosti  

Zdravím..Jedeme do tohoto hotelu za týden.
Jsem z toho trochu rozpačitá.Někdo píše, že se v okolí nedá nic koupit a v jedné recenzi se píše že je naproti KFC.Tak nevím,samozřejmě je pohodlnější si při PL vyběhnout z hotelu něco pokoupit a nemuset jezdit nikam taxíkem..Může někdo dát podrobnější info o tomto resortu?

Jiřinka 24.01.2011 09:56
nákupní možnosti  

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda se nějak zlepšily nákupní možnosti-myslím pití u resortu?
R29 to tu popisuje v roce 2008.

Děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu