A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bin Majid Beach Resort

19.01.2008 18:10:03 | toom
Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ajaja 22.04.2012 19:16
Re: Bin Majid Beach Resort  

Není to trochu moc za tento hotel ?

Neregistrovaný uživatel
21.04.2012 01:00 88.101.83.***

celkem jsem dal za 2dospely a 3 dite115.000 na 14 dni BMBR

midar
18.04.2012 21:10 89.24.142.***

Jak napsal daurba, jednoznacne Al Hamra Village!!!! Za stejny penize mnohem vic muziky v podobe kvalitnejsiho ubytovani a skoro luxusni stravy, pokud teda je polopenze, coz vrele doporucuju, protoze se da vecere vymenit za obed a tim se nikterak nevazat pri planovani ruznych vyletu. Cesta k male plazi trva pruchodem pres hotel cca 3-5 min, podle toho kde mate pokoj. Rekl bych podle informaci co mam o BM, Al Hamra je vys mozna o 2 levely. Tu skoro 5* si fakt zaslouzi....

daurba 14.04.2012 00:22

1. Bin Majid beach resort - plážový resort, osamocená poloha - to je ten, o kterém se tu píše jako u silnice
2. Bin Majid beach hotel - starsi hotel přímo v RAK, přístup na pláž po schodech, milovníci procházek po pláži jako jsem třeba já mohou být zaskočeni soukromou pláží (což v Emirátech není neobvyklé) - znamená to, že jste na ohrazené hotelové pláži a nemůžete na plážovou procházku.
3. Al Hamra Villlage - řadové domky sice ne hned u pláže, ale ne zase tak daleko aby se k ní nedalo dojít, navíc tam pendluje hotelové vozítko. Okolo je golfové hřiště, tudíž je tam pěkně zeleno. Použiva se plaž plážového zařízení, pláž, úprava okolí atd. o level výše než Bin majid.
Z těchto možností jednoznačně možnost 3.
Jinak existují daleko lepší možnosti, ale je to otázka peněz.

Neregistrovaný uživatel
13.04.2012 18:51 212.80.67.***

Dobrý den,
mám tady z toho malinko chaos. Prosím o radu. Bin majid nabízí 3 typy ubytování. Který je podle vás nejlepší?U dálnice se mi moc spát nechce, jak to tady někdo popisuje. V čem je Al Hamra Village lepší? Ten není u moře a musí se k němu dojíždět? Díky za rady na cestu....Marcela. Můžete mi to, prosím napsat do emailu mlocekM@seznam.cz. Díky moc

Neregistrovaný uživatel
10.04.2012 21:38 85.135.88.***

Letíme 9.5. letí ještě někdo? Původní termín 4.5 nám zrušili :-(

Blue.blue 05.04.2012 09:19

:-) mám dotaz - zatím zvažuji tento hotel v květnu s německou cestovkou - nemáte někdo radu, jak to probíhá s vyřízením víza (i cena) a třeba info, jestli je možné jet na nějaký výlet a kolik to přes cestovku stojí ? :-) Díky moc, Hanka

Neregistrovaný uživatel
21.03.2012 11:45 90.180.156.***

Souhlas. Opet skoro se vsim. Patrim opravdu k tem, co si mohou vzit dovolenou prakticky kdykoliv, ale rozhodne nepatrim k tem co mohou zaplatit za dovolenou cokoliv. A ze me "dokonce ted obrali o 1000 za vizum?" Tak jsem to ale vubec nemyslel!!! Chtel jsem jen rict, ze poplatek za "expresni vyrizeni viza" je asi nesmysl, kdyz nektere cestovky jsou schopny zajistit vizum za 3 dny za celkem prijatelnych 1500,-. A samozrejme preju taky hodne stesti v cestovani. Ja levne a bez omezeni( tim, ze se skoro ze dne na den seberu a vypadnu a zaplatim o 40% mene se fakt necitim nijak omezovan) a tobe podle tveho gusta...
Mame fakt kazdy jiny styl. A diky bohu, ze ne kazdy ma moznost brat dovolenou kdykoliv na nej vybehne "last minuta", protoze pak by na me u :-D z asi nezbyla....

Neregistrovaný uživatel
20.03.2012 17:51 90.181.221.***

Nebudu ti vyvracet tvuj názor ani na regulérní cenu hotelů ani na příplatek za expres vízum, který se skutečně musí zaplatit, evidentně patříš k lidem, pro které je cena last minute ta správná a jediná. Kdyby takto uvažovali vsichni, tak žádné super lasty nebudou, protože by cestovky, které je poskytují, neexistovaly. Měl jsi vždy krásnou cenu, teď tě dokonce obrali o 1000 za vízum, ale ne každý má možnost brát dovolenou kdykoliv na něj vyběhne last minuta. Díky bohu. Cena všech hotelů u moře je podstatně vyšší, než cena městských. Ty máš svůj názor, jsledujes lastminuty, já sleduji regulérní ubytovací možnosti v širokém záběru na booking.com. Hodně štěstí v cestování, každý po svém .... Ty levně, já bez omezení. Ahoj. Každý máme jiný styl, máme na to právo. Za tu cenu jsi měl opravdu štěstí.

Neregistrovaný uživatel
20.03.2012 14:47 46.13.54.***

Tak jak bylo v BM? Na BM jsem slysel dost rozporuplny odezvy. Clovek ale vzdy musi pomerovat Cena - Vykon. Je tak? Co to pocasi. my byli v unoru a pohoda. Teplo a prijatelny more.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu