A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bin Majid Beach Resort

19.01.2008 19:10:03 | toom
Zdravím všechny cestovatele :)
Na začátku března vyrážím do Ras al Khaimah, konkrétně do hotelu Bin Majid Beach Resort - Cabanas. Nemáte někdo vlastní zkušenosti s počasím v tomto období? A něco k ubytování v bungalovech Cabanas? Třeba jak daleko jsou od moře, bazénu...? Nebo fotky interiéru pokojů? Díky za každou radu a informaci :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
midar
18.04.2012 21:10 89.24.142.***
Re: Bin Majid Beach Resort  

Jak napsal daurba, jednoznacne Al Hamra Village!!!! Za stejny penize mnohem vic muziky v podobe kvalitnejsiho ubytovani a skoro luxusni stravy, pokud teda je polopenze, coz vrele doporucuju, protoze se da vecere vymenit za obed a tim se nikterak nevazat pri planovani ruznych vyletu. Cesta k male plazi trva pruchodem pres hotel cca 3-5 min, podle toho kde mate pokoj. Rekl bych podle informaci co mam o BM, Al Hamra je vys mozna o 2 levely. Tu skoro 5* si fakt zaslouzi....

daurba 14.04.2012 00:22

1. Bin Majid beach resort - plážový resort, osamocená poloha - to je ten, o kterém se tu píše jako u silnice
2. Bin Majid beach hotel - starsi hotel přímo v RAK, přístup na pláž po schodech, milovníci procházek po pláži jako jsem třeba já mohou být zaskočeni soukromou pláží (což v Emirátech není neobvyklé) - znamená to, že jste na ohrazené hotelové pláži a nemůžete na plážovou procházku.
3. Al Hamra Villlage - řadové domky sice ne hned u pláže, ale ne zase tak daleko aby se k ní nedalo dojít, navíc tam pendluje hotelové vozítko. Okolo je golfové hřiště, tudíž je tam pěkně zeleno. Použiva se plaž plážového zařízení, pláž, úprava okolí atd. o level výše než Bin majid.
Z těchto možností jednoznačně možnost 3.
Jinak existují daleko lepší možnosti, ale je to otázka peněz.

Neregistrovaný uživatel
13.04.2012 18:51 212.80.67.***

Dobrý den,
mám tady z toho malinko chaos. Prosím o radu. Bin majid nabízí 3 typy ubytování. Který je podle vás nejlepší?U dálnice se mi moc spát nechce, jak to tady někdo popisuje. V čem je Al Hamra Village lepší? Ten není u moře a musí se k němu dojíždět? Díky za rady na cestu....Marcela. Můžete mi to, prosím napsat do emailu mlocekM@seznam.cz. Díky moc

Neregistrovaný uživatel
10.04.2012 21:38 85.135.88.***

Letíme 9.5. letí ještě někdo? Původní termín 4.5 nám zrušili :-(

Blue.blue 05.04.2012 09:19

:-) mám dotaz - zatím zvažuji tento hotel v květnu s německou cestovkou - nemáte někdo radu, jak to probíhá s vyřízením víza (i cena) a třeba info, jestli je možné jet na nějaký výlet a kolik to přes cestovku stojí ? :-) Díky moc, Hanka

Neregistrovaný uživatel
21.03.2012 11:45 90.180.156.***

Souhlas. Opet skoro se vsim. Patrim opravdu k tem, co si mohou vzit dovolenou prakticky kdykoliv, ale rozhodne nepatrim k tem co mohou zaplatit za dovolenou cokoliv. A ze me "dokonce ted obrali o 1000 za vizum?" Tak jsem to ale vubec nemyslel!!! Chtel jsem jen rict, ze poplatek za "expresni vyrizeni viza" je asi nesmysl, kdyz nektere cestovky jsou schopny zajistit vizum za 3 dny za celkem prijatelnych 1500,-. A samozrejme preju taky hodne stesti v cestovani. Ja levne a bez omezeni( tim, ze se skoro ze dne na den seberu a vypadnu a zaplatim o 40% mene se fakt necitim nijak omezovan) a tobe podle tveho gusta...
Mame fakt kazdy jiny styl. A diky bohu, ze ne kazdy ma moznost brat dovolenou kdykoliv na nej vybehne "last minuta", protoze pak by na me u :-D z asi nezbyla....

Neregistrovaný uživatel
20.03.2012 17:51 90.181.221.***

Nebudu ti vyvracet tvuj názor ani na regulérní cenu hotelů ani na příplatek za expres vízum, který se skutečně musí zaplatit, evidentně patříš k lidem, pro které je cena last minute ta správná a jediná. Kdyby takto uvažovali vsichni, tak žádné super lasty nebudou, protože by cestovky, které je poskytují, neexistovaly. Měl jsi vždy krásnou cenu, teď tě dokonce obrali o 1000 za vízum, ale ne každý má možnost brát dovolenou kdykoliv na něj vyběhne last minuta. Díky bohu. Cena všech hotelů u moře je podstatně vyšší, než cena městských. Ty máš svůj názor, jsledujes lastminuty, já sleduji regulérní ubytovací možnosti v širokém záběru na booking.com. Hodně štěstí v cestování, každý po svém .... Ty levně, já bez omezení. Ahoj. Každý máme jiný styl, máme na to právo. Za tu cenu jsi měl opravdu štěstí.

Neregistrovaný uživatel
20.03.2012 14:47 46.13.54.***

Tak jak bylo v BM? Na BM jsem slysel dost rozporuplny odezvy. Clovek ale vzdy musi pomerovat Cena - Vykon. Je tak? Co to pocasi. my byli v unoru a pohoda. Teplo a prijatelny more.

Rad
20.03.2012 14:29 46.13.54.***

Zdravim, pravdu mas v tom, ze to byla opravdu super cena, jeste vzhledem k tomu ze jsme byli dva dospeli a dve odrostlejsi deti a dali nam jeden velky junior suite plus jeden normali pokoj. 8-). Nevim ale jak to myslis, ze vsechny hotely, krom BM jsou radne nacenene. Jelikoz jsem byl v Emiratech dvakrat dost jsem to sledoval a prislo mi ze prave u BM byl rozptyl- katalogova cena a Last asi nejmensi ze vsech. Takze pokud BM neni radne nacenen, melo by se dat s cenou flexibilne pracovat. Nevim, mozna se pletu. Katalogova cena Al Hamra village unor, brezen nekde kolem 22 - 25tis na osobu s polopenzi. Superlastka 14tis. Velky skok!
Vroce 2008 jsem tam byl v na konci dubna taky na last, ale uz ne na super last, placeno asi 14 dni pred odletem. Mel jsem obavy z toho viza, protoze me dost stresli v cestovce, ze se to nestiha a pak jeste stupidni poplatek asi 1000,- CZK za expresni vyrizeni viza. To je ale jenom trik cestovek jak z tebe dostat prachy... Letos jsem se presvedcil, ze se da vizum sehnat za 3-4 dny, pokud v tom teda neni patek a sobota. Mimochodem pred 4 lety jsem platil 17 400,- na osobu. Pravda je taky to, ze v unoru bylo more chladnejsi. Nekdo to tam dokonce meril a nameril 22st. Vzduch neco kolem 27st, takze normalni evropske leto. Koupali jsme se denne. Do Dubaje to bylo stejne daleko, jako pred ctyrmi lety, ale troufam si rict, ze se doprava v Dubaji zlepsila asi tak o 200%. Cesta z Al Hamra Village trvala k Burj Chalife necelou hodinu a letiste jsme mijeli asi za 45min. Taxikar jel ale docela svizne... :-D Byli jsme tam za ten tyden dvakrat a myslim, ze to stacilo...

Neregistrovaný uživatel
14.03.2012 11:37 85.207.29.***

Dobrý den, souhlasím tady s názorem pána(paní) kdo jede do Dubaje za 15 tisíc tak si jako myslí že bude mít zlaté kohoutky???lidi z hrušky dolů......já koupila loni v květnu Umm al Quwain na 8 dnů a All inclusive za 14.990 Kč, pokud to někto seženete za podobné peníze tak neváhejte, byla to paráda!Letos jedeme za 14 dnů do Bin Majid Beach Resort za jednou tolik tak jsem moooc zvědavá v čem to bude lepší :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu