A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Bezpečnost

23.05.2009 16:35:38 | Marlena.Eva
Nikde jsem se necítila bezpečněji, než tam. Naprosto korektní nevtíravé chování je samozřejmostí. Byla jsem tam jen s dcerou a ještě dvě přítelkyně, vracely jsme se nad ránem taxikem pouští do hotelu, absolutně žádný strach, větší strach bych měla doma, takže co se bezpečí týká, jen doporučuji. Chování Arabů, domorodců, ... jsou velmi galantní a pozorní, takže absolutně v pohodě.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Anas 26.05.2009 11:24
RE: RE: Bezpečnost  

Marlena.Eva ma 98% pravdu.
Ovsem lide nejsou svati, a na letisti zlym lidem tu zlost nevezmou.

A to je tym ze dneska kazdy mafian se muze sem dostat na turistickou vizum. jinak to bylo 99%. muze se te prestavit ze nekdo zapomene auto ne zamnute, okna otevrene, mobil na sedacce, a vratite se za 2 hodiny a vsechno ma na miste? to se mi stalo osobne.

Nove mafiani vyuzivaji ten pocit ze lide se citi v bezpeci. Jde si nekdo neco koupit, a aby nebylo horko v aute, necha auto tocit (jasne s klicem) a jde do obchodu, nebo neco vyridit, tak ma sance 1% ze pak auto nenajde, ale driv ne.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
lalinka 25.05.2009 22:55
RE: Bezpečnost  

Muzu jen souhlasit s jiz uverejnenymi prispevky v diskuzi.Z druhe strany bych,ale s Emiratu nedelala zas tak bohulibou zemi...Pokud se,ale clovek chova dobre,chodi v mistech kde je spise bezpecno a vzdy s nekym,tak v pohode..Myslim,ze to neni misto,kde by si mel clovek hrat na dobrodruha.Kdyz si obcas prectete nejakou knihu podle skutecnosti,ktere se tam tu a tam stanou,budme pak radsi vzdy diskretnejsi,jsme tam jen hoste a plno veci nemame videt,jen ty urcene turistovo oku.Jinak je to samozrejme nadherna a zajimava zeme.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Marlena.Eva
23.05.2009 16:35 90.179.158.***
Bezpečnost  

Nikde jsem se necítila bezpečněji, než tam. Naprosto korektní nevtíravé chování je samozřejmostí. Byla jsem tam jen s dcerou a ještě dvě přítelkyně, vracely jsme se nad ránem taxikem pouští do hotelu, absolutně žádný strach, větší strach bych měla doma, takže co se bezpečí týká, jen doporučuji. Chování Arabů, domorodců, ... jsou velmi galantní a pozorní, takže absolutně v pohodě.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu