A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Autobus RAK - Dubaj a zpět

25.12.2017 08:41:14 | Hainz
Hainz
Letíme do hotelu Cove Rotana Resort v RAK a chceme si udělat individuální výlet do Dubaje. Chceme využít autobus, který odjíždí z nedaleké zastávky naproti hotelu (přes silnici). Odjezd je nám jasný, ale nějak jsem se nedopátral na které autobusové nádraží v Dubaji jezdí. Někde jsem četl že na Union Square a někde k Deira City Centrum. Nevíte někdo kam autobus jezdí, nebo spíše odkud pak jede zpět do RAK? Taky by mě zajímalo jak se kupují lístky - přímo v autobusu, nebo někde v kanceláři?

Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.06.2018 10:53 194.228.197.***
Re: Autobus RAK - Dubaj a zpět  

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli jste tedy nějak zkusili do Dubaje na vlastní pěst? Kolik to tak stálo a kde se jízdenky kupují? Letíme příští týden.

Děkuji. S.

Neregistrovaný uživatel
10.02.2018 19:26 185.64.40.***

Také mám dotaz, březnu chceme také do SAE, stále nemám jasno do jakého hotelu. Zajímala by mě, na kolik dnů letíte a na kolik vyjde pobyt v hotelu Cove Rotana Resort. Díky, ;-)

Neregistrovaný uživatel
09.02.2018 09:24 46.13.105.***

Zdravím, my tam letíme v březnu. Jak to dopadlo - dostali jste se do Dubaje vlastní osou? A kolik Vás to stálo autobusem. Řeším stejný problém - dostala jsem nabídku cestovky s výlety a zdá se mi to zbytečně drahé, včetně vstupného na Burj Khalifu. Budu ráda, když mi dáte vědět, co nejvíc info. A také, na kolik Vás vyšla pobytová taxa v tomto hotelu. Díky :-\

Hainz 25.12.2017 08:41
Autobus RAK - Dubaj a zpět  

Letíme do hotelu Cove Rotana Resort v RAK a chceme si udělat individuální výlet do Dubaje. Chceme využít autobus, který odjíždí z nedaleké zastávky naproti hotelu (přes silnici). Odjezd je nám jasný, ale nějak jsem se nedopátral na které autobusové nádraží v Dubaji jezdí. Někde jsem četl že na Union Square a někde k Deira City Centrum. Nevíte někdo kam autobus jezdí, nebo spíše odkud pak jede zpět do RAK? Taky by mě zajímalo jak se kupují lístky - přímo v autobusu, nebo někde v kanceláři?

Díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu