A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

AKTUALNI info ze SAE

14.07.2007 17:18:56 | Martino
Martino
Vrátili jste se z Emirátů? Jak se vám líbilo? Chystáte se do SAE? Pokud byste potřebovali nějaké info ohledně SAE, nebo se chtěli s ostatními podělit o své zážitky, napište..! Martin (momentálně delegát CK Eximtours v SAE - informace taky na http://martino.bloguje.cz/)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.06.2015 16:13 93.91.154.***
Re: dotaz  

vylety si od ceskeho delegáta nekupujte protozo zaplatite 3x tolik - co chcete za vylet

Marta
25.06.2015 16:00 79.170.249.***
dotaz  

Dobrý den, letíme do SAE 19.7-2.8.2015 našel by se někdo, kdo má kontakt na nějakého českého delegáta v Dubaji? Měli bychom zájem o nějaké výlety. martakal@post.cz Předem děkuji

zlato 09.06.2015 15:45
Hotel Fujairah  

mám dotaz ,když máme polopenzi ,je možnost v hotelu se někde napít vody,nebo se musí kupovat,ještě píší že jsou ručníky na pokoji i s šamponem ,může mě někdo napsat co tedy vzít sebou?

Kristina
09.06.2015 10:39 94.202.228.***
Re: jak se oblékat  

Zahalena netreba byt. Vezmete si, co je vam pohodlne, ovsem zadne vyzyvave (napr. tilko nad pupik a minisukne). Sukne, sortky jsou v pohode. Akorat v obchodnich centrech je trosku zima, takze doporucuji nejaky lehky svetrik s sebou.

zlato 08.06.2015 21:51
jak se oblékat  

mám dotaz co můžu mít na sobě již při příletu do Dubaje,,vím že mám chodit víc zahalená,ale to asi jen ve městě ne?

Neregistrovaný uživatel
10.02.2014 21:00 193.84.207.***

Dobrý den...hledám českého průvodce po Dubaji na květen..prosím ozvěte se na meil....eviklickova@seznam.cz....předem děkuji Evik

azíza 19.02.2011 20:11
RE: Bin Majid a SAE  

Marie 600
stací tady v diskusi projít pár vláken týkajících se SAE a budete mít bohate informace. jdete i do vlakna Al Hambra. Nekolikrat se veci, na ktere se ptate, zde diskutovaly.

Jiřinka 19.02.2011 18:26
RE: .  

Robs
můžete mi napsat název restaurace,kde jste měli ten oběd?A objednávali jste si místo?

vlaška 15.02.2011 15:27
RE: Bin Majid a SAE  

:-DDobrý den my jsme byli v hotelu Beach Maid a je to asi 90 km.Z hotelu pořádali jednou týdně zájezd,ale lepší jed taxikem a když nějakýho dohoníte za rozumnou cenu tak Vás všude zaveze tam ,kde by jste se třeba sami nedostali a ještě na Vás počká a zase Vás zpátky doveze. My jsme nebyli ,ale jiní 4eši byli a velmi si to chválili nevím přesně kolik je to stálo ,ale s taxikáři jde i smlouval :-D

• Anonym (2)
Marie600 15.02.2011 09:13
Bin Majid a SAE  

Dobrý den,
minulý týden jsme koupili zájezd do SAE (http://www.odletime.cz/detail-hotelu/spojene-arabske-emiraty/bin-majid-beach-resort---cabanas), hotel Bin Majid Cabanas. Je to asi jednodušší hotel, že? Na co se máme v Emirátech připravit? Chtěli bysme se podívat i do Dubaje, nevíte někdo, jaké je tam spojení, jak dlouho se tam jede a kolik stojí transfer? děkuji:)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu